Ryuji Shimizu (žák)

Goto down

Ryuji Shimizu (žák)

Příspěvek pro Ryuji Shimizu za Thu Dec 07, 2017 8:22 pm

Jméno - Ryuji Shimizu
Pohlaví - Muž
Třída - B
Národnost - Norsko (Nord)
Věk - 16 let
Povaha - Hodný, celkem Přátelský, má rád zvířata a proto se taky stal sokolníkem, je celkem tvrdohlavý a proto se bezhlavě drží svého názoru a nenechá si ho nikým vymluvit. V hodinách by měl být klidný, ale člověk nikdy neví, možná si najde takové přátele, že ho to bude nutit si s nimi povídat i přes hodinu. Rád čte fantasy žánr a vlastní pár takových knih
Schopnosti - Rád hraje různé sporty, například basketbal, fotbal, ale jeho hlavním zájmem je sokolnictví, už ho nějakou tu dobu dělá, takže svého sokola ovládá bravurně. Dále se celkem vyzná v rostlinách, hlavně v bylinkách.
Majetek - Ryuji vlastní nějaké ty bylinky, sekera, sokolnické vybavení, pár knih a nějaké ty školní věci.
Vzhled - Ryuji má hnědé oči, ale většinou je zakrývá červenými kontaktními čočkami. Má většinou neupravené delší černé vlasy, které mu většinou lezou do očí, ale to on nenávidí a tak se je vždy snaží držet mimo. Rád na sobě nosí tílka a kratší trička, na rukou většinou nosí rukavice, které musí nosit kvůli svému sokolovi, protože by mu mohl poškrábat ruce a to by nechtěl.
Výška - 186 cm
Váha - 72 kg
Obrázek postavy:


Životopis -Ryuji se narodil v Norsku, kde prošel gentlemanskou výchovou a naučil se milovat zvířata. Žil zde ve srubu, se svou matkou, otcem a sestrou, naučil se řešit základní problémy života, jako je lov, sběr dříví a další užitečné věci. Tím pádem je celkem zvyklý na zimu, ale raději nosí i mikinu kvůli tomu, kdyby náhodou nějaké dívce byla zima, a jelikož je vychovaný jako gentleman samozřejmě by jí ji půjčil. Ke své zálibě v sokolnictví přišel, když se jednou šel jen tak projít a po nějaké chvíli narazil na zraněného sokola, kterého si vzal domů a ošetřil ho. Od té doby se začal zajímat o sokolnictví a věci s ním spojené, protože chtěl, aby se zvládl dobře postarat o svého sokola. Když zestárl, do věku kdy dostal na základní školu a poprvé od té doby co ho získal musel svého sokola opustit, i když jen na pár hodin. Ale pro něj to bylo jako věčnost, když přišel ze školy zase si hrál se svým sokolem, a další den musel znovu, ale po určité době to vyřešil tak, že si sedal k oknu a sokola naučil sedět na parapetu. Když se začal učit a trochu se zajímat o školu, dozvěděl se o prestižní Akademii Kagetane, a tak se snažil se tam dostat za každou cenu, dokonce i chvíli trochu zanedbával svého sokola, ale to opět skončilo v tu chvíli, kdy mu přišel dopis, že byl přijat na Akademii, rozhodl se, že se ihned vydá na onu akademii a tam bude studovat.
avatar
Ryuji Shimizu

Počet príspevkov : 4
Join date : 07. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ryuji Shimizu (žák)

Příspěvek pro Shikaku za Thu Dec 07, 2017 9:51 pm

schváleno, udělej si pokoj na internatu
avatar
Shikaku

Počet príspevkov : 44
Join date : 06. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru