Maki Aikura a Aimi Esumi - pokoj

Goto down

Maki Aikura a Aimi Esumi - pokoj

Příspěvek pro Maki Aikura za Fri Dec 08, 2017 8:43 pm

Pokoj je velice prostorný, na každé straně je 1 postel která  je ve předu a nad kterou jsou umístěné poličky, o kousek dál je velká skříň a u okna jsou 2 psací stoly s počítačemi a lampami. Pokoj je do fialovobílé barvy. Pokoj doplňuje pelíšek pro pejska a kočičky a taky hračky a záchod pro ně. Pak tu mají koupelnu a toaletu.
Maki Aikura

Počet príspevkov : 19

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Maki Aikura a Aimi Esumi - pokoj

Příspěvek pro Taiga za Tue Dec 12, 2017 7:38 pm

Přistoupila jsem ke dveřím onoho pokoje a polkla jsem. Tak tady asi budu bydlet. Pomyslím si a zaklepu než vejdu do vnitř. ,,Um zdravím. Bylo mi řečeno ať jež do tohohle pokoje protože zatím nemám svůj vlastní. Nebo spíše počítám s tím, že tady s vámi asi už zůstanu na vždy. Pokud to není problém." Zvednu pohled a rozhlédnu se po pokoji.
Taiga

Počet príspevkov : 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Maki Aikura za Tue Dec 12, 2017 8:05 pm

* Byla ještě pak chvíli venku ale nakonec se vrátila za Roxy hrála si s ní do doby než uslyšela klepání jde otevřít. Prohlídne si dívky s růžovými vlasy a usměje se na ni * ahoj já jsem Maki a dobře pojď dál * usměje se a ustoupí ji z cesty *
Maki Aikura

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taiga za Tue Dec 12, 2017 8:11 pm

Vešla jsem do vnitř, když mě vyzvala dovnitř. ,,Moc se omlouvám, že tady budete mít díky mě plno." Pousměju se a prohrábnu si vlasy a položím si tašku na zem.
Taiga

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Maki Aikura za Tue Dec 12, 2017 8:16 pm

Vůbec nic se neděje aspoň bude víc srandy jen tu nemáme 3. postel tak co kdyby jsme ty postele spojili ? Ještě se zeptám spolubydlící ale ta je v pohodě * usměje se a dojde k nim i Roxy * jinak tohle je Roxy můj pejsek snad ti nevadí je hodná
Maki Aikura

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taiga za Tue Dec 12, 2017 8:22 pm

Podívala jsem se na psíka a polkla jsem. ,,N..Nevadí." Chytnu si ruku, kde jsem měla jizvu a polknu. Podívala jsem se na dvě postele a kývla jsem hlavou.
Taiga

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Maki Aikura za Tue Dec 12, 2017 9:10 pm

Nemusíš se bát * usměje se a přitáhne k sobě ty postele a ještě jí donese peřinu a polštář. * Tak snad vše kdyby něco vše najdeš ve skříni a místo tam je. Jinak promiň jsem unavená tak půjdu spát ale kdyby něco tak mě vzbuď. * Lehne si na 1 stranu postele a po chvíli usne *
Maki Aikura

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taiga za Tue Dec 12, 2017 9:20 pm

Poslouchala jsem ji a kývala jsem hlavou. Klekla jsem si k tašce a vytáhla jsem si z ni pyžamo což se skládalo z růžové noční košilce co mi byla pod kolena. Lehla jsem si vedle ni a přikryla jsem se peřinou než jsem po tom velkém dni taky usnula.
Taiga

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: