Akira Hajimara

Goto down

Akira Hajimara

Příspěvek pro Akira_Hajimara za Sun Jul 08, 2018 3:20 pm

méno - Akira Hajimara
Pohlaví - muž
Třída - B
Národnost - Korejec
věk - 16
Povaha - Je panovačný, rád si věci určuje podle sebe, mnohdy až egoistický, ale s přátely umí upustit na vážnosti a dělá kraviny, velmi ochranářský, jakmile si něco přivlastní, chrání to. Je nebojácný, obzvlášť, když má někoho ochránit Miluje zvířata ač by to o něm nikdo moc neřekl. Dále má rád zbraně a stákle u sebe nosí kapesní nožík nedbajíc na jakkékoliv zákony. Cítí se s ním bezpečněji.
Schopnosti- Dělal Aikido, dostal se až na 2 kyu, umí hrát na klavír, naumí vařit ani zpívat. Umí tančit (ne společenské tance), dělá parkour. Dobře maluje a někdy se nechá svést a sprejuje na stěny. Píše krasopisně.
Majetek: Klavír, skútr, počítač, kočku


Vzhled - Tmavě fialové vlasy, tmavě fialové oči, jemnější rysy, lehce vypracovaná postava.
výška - 180 cm
Váha: 67 kg
Životopis: Akira se narodil v normální rodině. Není n
a ní nic vyjímečnýho. Má mladší sestru Mayu (7 let), matku i otce. Společně žijí v rodinném domku spíše ke kraji města, mají větší zahradu a milé sousedy, Akira se avšak musel kvůli škole odstěhovat na internát. Když mu ale táhlo na 8 a jeho sestra byla rok stará, jeho prarodiče z otcovi strany zmizeli a do teď o nich nic neslyšel a ani je neviděl. V té době začal být mlčenlivější, uzavřenější a začínal pohrdat lidmi, z čehoš se po čase vyvynula jeho egoistická povaha. Se svou sestrou vychází tak, jak spolu bratr se setrou vycházet mohou. Za to s matkou se hádá velmi často a to kvůly jakékoliv kravině, kdo nechal otevřené okno, proč není utřen prach z nejzapadlejšího kouta domu, kam není ani vidět a pod. Na základní škole byl šikanován, proto se vydal na dráhu bojových sportů. Zkoušel Judo i karate, ale nejvíce mu přišlo k užitku právě Aikido. Nejednou ho použil v praxi. Taktéž od jeho šikany u sebe začal nosit onen kapesní nůž.
avatar
Akira_Hajimara

Počet príspevkov : 9
Join date : 07. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akira Hajimara

Příspěvek pro Admin za Fri Jul 20, 2018 9:32 pm

povoleno přečti si rozvrh hodin, udělej si pokoj na intru a mužeš hrát

Admin
Admin

Počet príspevkov : 63
Join date : 18. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi http://kagetaneakademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru