Kagetane Akademy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saiichi Nagatsuki - Pokoj

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Thu Aug 02, 2018 7:48 pm

Normální pokoj, Sai s ním neudělal nic výjimečného. Nějak extra se nesnaží udržovat křečovitý pořádek, sice nežije na skládce, ale nepovažuje za nutné si každý den utírat prach a podobně.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Fri Aug 03, 2018 7:34 pm

Konečně se dostal na pokoj. Cesta se Shuichim za moc nestála, samozřejmě že kvůli chlastu taky jednou zabloudili. Měl pocit, že ho snad propleskne, aby se trochu probral, ale proč si dělat nepřátele z lidí, se kterými by si mohl časem i docela sednout. Vytáhl z kapsy telefon, několik nových zpráv. Jedna od jeho malé sestřičky. Yahooo, Saii. Doufám, že se chováš slušně, a neděláš ostudu, přece jen si mě budou spojovat s tvým příjmením, až taky nastoupím na kagetane! Krátce se zachechtal. To byla prostě Hitomi, veselá, pure hearted, a pořád měla tendence ho následovat ať už se rozhodl jít kamkoliv. Rychle vyťukal odpověď. Jasně jasně, hlavně buď hodná holka a poslouchej mamku, nepotřebuje další infarkt z toho že jdou její děti studovat na druhou stranu Japonska. Jakmile byla zpráva odeslaná, přečetl si druhou. Tentokrát od jedné velmi vytrvalé slečny, se kterou se rozešel ještě před odjezdem na intr Kagetane. Never give up, huh. Problesklo mu hlavou. Ani to pořádně nečetl, a rozhodně neodpovídal. Neměl na to náladu, a stejně by to bylo zbytečné, ignore dal najevo všechno co měl. Nakonec jen zamířil do sprchy, a poté do postele, nic výjimečného, chtěl se taky trochu vyspat, přece jen začínal víkend, což znamenalo druhé kolo seznamování a pokud by k tomu měl co říct, chlastu.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Sun Aug 05, 2018 1:33 am

Bez nějakých dalších incidentů se dostal až do svého pokoje. Tak nějak mu celý dnešek přišel o hovně, nic eventful. Jasně, mohl se zchlastat a bla bla, ale to mohl i se Shuichim, a výsledek by byl stejný, akorát by se možná více nasmáli. What a fucking waste. Vypadlo z něho nedobrovolně, zatímco si pomalu sundal oblečení. Do sprchy se mu teď nechtělo, zvládne to klidně až ráno. Ještě se podíval na mobil. Nic nového, ségra už dávno spala, a zbytek nebyl zajímavý. Bývalé spolužačky, a lidi z domova, nic na co by chtěl odpovídat. Ještě nějakou dobu zíral na strop. Emily nebyla vůbec špatná, i když se poměrně cukala. Well, to už se ukáže časem, jestli se hodlá chovat nedostupně kvůli holce věčně, nebo ne. I ain't getting mad, you'll just end up sad... S těmito myšlenkami nakonec konečně usnul.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 11:52 pm

Došla před jeho pokoj, na internát se nebyl problém dostat, už znala své fígle, jak na to. Dívala se na něj a lehce ustoupila, aby mohl odemknout dveře. Vlastně to bylo poprvé, co byla na klučičím internátě. Jo rovnou pokoj by si tu mohla udělat, když si připadala více jako kluk, ale blbá pravidla, nevadí. "Doufám, že máš alespoň na něčem pustit hudbu, abychom vyplnily to trapné ticho, kdyby náhodou." uchechtla se. Rozhodně štědrost mu nechyběla, už z něj tahala alkohol a teď bude i cigarety a vůbec jí to nepřišlo blbé.
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 11:53 pm

Společně s Emily dokráčeli až sem. Cestou se stavil do trafiky, jak slíbil, a koupil celý kartón cigaret. Jinak nebyl zas takový problém sem Emily dostat. Dokonce by si i vsadil, že s tím jak se nese, a jak se oblíká, by po menších úpravách byl schopný ji vydávat za svého spolubydlícího. Takhle se museli spokojit s tajnějším přístupem, a využít slepých bodů vrátného, kterému už muselo táhnout na třetí století. Sai vytáhl z kapsy klíče, a odemkl pokoj. Tak vítej v mém doupěti, I guess. Pronesl, když vstoupil, a zavřel za Emily dveře. Měl v pokoji poměrně pořádek. Ne že by se mu to tady blýskalo, ale nic za co by se musel stydět. Ne že by se zrovna před touhle návštěvou styděl za cokoliv. Sedni si kde se ti líbí, don't let me stop you. Rozbalil kartón cigaret, a jednu krabičku hodil Emily. Jak jsem slíbil. Mimochodem, kuř tady jak chceš. Zaplatil jsem týpkovi od vedle, který je úplně ujetý do techniky, aby naprosto odjebal požární poplach. Kdyby nám tu chytlo, tak jsme v hajzlu, ale hej, aspoň si můžu zapálit na pokoji! Cestou k mini ledničce ještě zapnul noťas, ať má čas najet, než stihne vybrat chlast. Otevřel ledničku, a gestem ruky do ní ukázal. Madam, račte si volit z našeho značného výběru alkoholických nápojů. Pronesl, a hraně se uklonil.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 11:53 pm

//Už jsem to měl rozepsané, a nechtělo se mi to moc měnit Very Happy
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 11:54 pm

//tak já jdu psát Very Happy
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Emily Skye Tue Aug 07, 2018 12:03 am

Vešla za ním do pokoje a usadila se hned na postel, typický chlapecký pokoj, občas nějaké hadry na zemi, neustlaná postel. Jo, nějak tak to vypadalo i u ní v pokoji, nač uklízet, když přijde návštěva. Chytla karton cigaretu a hned si zapálila, ona musela kouřit z okna, aby náhodou ten poplach nespustila a pán si vesele kouřil po celém baráku, jo rozhodně to měl vymakané do detailu. "Ty si tyhle věci umíš zařídit." uchechtla se a s cigaretou v ústech došla k notebooku, samozřejmě než stačila něco udělat hodilo jí to heslo. Nespokojeně si sykla pro sebe, ale chápala, nikdo není rád, když mu někdo cizí rejdí v notebooku. Odtáhla se od něj a klepla do popelníku ohořelou část. Potom se na něj otočila pomalým krokem došla k ledničce, rozhodně zásobu chlastu měl hodnotnou. Čupla si, aby si mohla vytáhnout cider "Thx." odpověděla a vstala, s lehkým zasyčením plechovky ji otevřela a hned se napila. Opět se spokojeně usadila na postel "Ani nevíš jak mi chybělo tady s někým flexit." uchechtla se
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Tue Aug 07, 2018 12:12 am

Uchechtl se, když se skrze heslo nedostalo k jeho noťasu. Denied. Zamumlal jednoduše, zatímco si sám vytáhl z ledničky láhev Asahi, a otevřel si ji otvírákem. Nepovažoval se za pivaře, ale někdy mu ta výrazně hořká chuť zrovna téhle značky prostě přišla na chuť. Sehnul se k notebooku, zapsal heslo, a automaticky se přesunul k výběru muziky. Přece jen by to nebyl pořádný chill bez muziky. Automaticky věděl, koho pustí. Skies sice nemá tak deep texty jako Lil peep, ale jeho flow je godlike, navíc se mi líbí jeho osobní přístup. Jak se nechal citovat - "I've got tattoos on my face, I use them as motivation, I could never get a job, I'm dedicated to my dream." Respektoval lidi, co jdou proti proudu, jen aby dosáhli svého. Pokojem začala hrát hudba, zatímco on sám se rozvalil na kancelářské židli, a taky si zapálil. Ještě se natáhl, aby otevřel aspoň ventilačku, ať se tady nezadusí dýmem. Tak mě napadá, proč jsi jela zrovna do Japonska? Je to celkem z ruky. Zeptal se zvědavě. Jako, ten hlavní důvod chápu, ale proč zrovna Japonsko?

Song:
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Emily Skye Tue Aug 07, 2018 12:24 am

Začala poslouchat toho zpěváka, co tam pustil. Nikdy o něm neslyšela, nebyl vyleženě špatný, rozhodně to byl styl, který se jí také líbil. Lehce se napila a užívala si více beat, než text. Text dala spíše jako více do pozadí. Popotáhla z cigarety a spokojeně se pro sebe usmála, tyhle večery si představovala. "Nezní špatně, asi ho začnu poslouchat" zasmála se a trochu se houpala do rytmu. "Abych ti pravdu řekla, nerozumím moc dnešní hudbě. Třeba takový 6ix9ine společně s Nicki Minaj, nechápu co lidí vidí na umělých zadcích. Možná jsem až moc divná." pověděla mu a potom si vydechla "Jo, možná to je tím, že Minaj se považuje za rakovinu už několik let." zasmála se a potom se napila. "Japonsko byl můj sen, zajímala mě kultura, příroda a okolí. Věděla jsem, že co se týká společnosti, je to jako z bláta do louže, ale prostě jsem si šla zatím. A spanickou poruchou se mi otevřela ta brána, protože si myslím, že bych se mohla tady vyléčit z toho." vstala z postele a došla k notebooku "Nevím jestli znáš Lil Xana, ale v téhle písničce se docela nechal inspirovat Witchblades od Peepa, samozřejmě nemusí to být pravda, já osobně se orientuji více v metalu." pověděla s cigaretou v ústech a najela na písničku. Opět klepla popel do popelníku a potom mu skočila na postel "Text je sice více deep, ale když se to pomine tak beat je super." uchechtla se "I've been so colorblind." začala si zpívat začátek

SONG:
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Tue Aug 07, 2018 12:36 am

Nevím, neřeším. Ať si poslouchají co chtějí, já udělám to samé. Nějak se nestaral o hudební styl většiny lidí, proč taky, s tím co v dnešní době dominovalo by musel ztratit i poslední zbytky víry v lidstvo. I když, rap se začínal zvedat. Samozřejmě, vznikalo s tím obrovské hnutí trash rapperů, ale čas od času vznikl diamant. Mhm... V tom případě hodně štěstí, snad tady najdeš to co sis představovala. Odpověděl a dal si pořádný doušek piva. Nějak si nebyl jistý, co přesně si o Emily myslet. Byla rozhodně trhlá, navíc ten panic attack, který viděl na vlastní oči. Ještě k tomu před tím chce z nějakého důvodu utéct zrovna sem. Bylo toho dost, co nechápal, nebo spíše - Nechápal to tak jako ona ve vlastní hlavě, a to akorát více podněcovalo jeho zvědavost. Něco ho k ní táhlo, a ať už to bylo cokoliv, nebyl člověk, co by sám sobě v něčem úmyslně bránil. Tu hudbu už párkrát slyšel. Ah, jo, ta není zlá. Lil Xan sice není úplně můj šálek čaje, mám od něj rád tak maximálně betrayal, ale není to špatné. Otočil se na židli, a vyťukal další píseň, když i tato pominula. Když už jsme toho peepa tolikrát zmínili... Pronesl, zatímco potvrdil svůj výběr.


Song:
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Emily Skye Tue Aug 07, 2018 12:52 am

Přestala se pohupovat na jeho posteli a seskočila, ani ránu při dopadu nevydala. Típnula cigaretu a podívala se na něj. "Zatím jsem spokojená, je pro mě něco nového, a chvíli ještě potrvá, než si zvyknu úplně na vše. Ale abych ti pravdu řekla, jsem asi na dobré cestě. Snad chápeš, našla jsem si tu docela rychle kamarády. Našla jsem si týpka se kterým můžu chlastat." opřela se mu mírně o hlavu "A taky jsem si našla vztah. Takže si zatím nemůžu stěžovat." zasmála se a potom se opět napila ze cideru a trochu si krkla "Yikes." uchechtla se, normální holka by se začala propadat hanbou, ale jí to bylo jedno. "Abych ti pravdu řekla, všichni si dávají za jména Lil, ale přitom všichni zapomněli na člověka, který byl úplně první, co s tímhle přišel." uchechtla se a zaposlouchala se do písničky "Je ho škoda, ale člověk by neměl plakat na rozlitým mlékem." pousmála se a došla k notebooku, když hudba dohrála. Přemýšlela co by tam mohla pustit "Tohle se ti asi moc nebude líbit, ale líbí se mi jeho styl. Ta agrese z textu." pustila hudbu a potom si opět zapálila cigaretu

Oh můj bože vzal bych Multiplu a srazil vás Very Happy:
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Tue Aug 07, 2018 1:00 am

Jasně, zrovna Niko by byla totálně nadšená, kdyby věděla u koho teď trávíš dlouhé večery. Pronesl sarkasticky. Netušil, kolik toho o něm jeho bývalá spolužačka věděla, ale určitě dost na to, aby byla na nervy z toho že se s ním Emily vůbec baví, natož že k němu leze takhle nad ránem chlastat. Tady už ani nejde o důvěru, tohle je straight up strange. Dopil první pivo, a natáhl se pro druhé. Nice one. Zamumlal jako odpověď na to její krknutí. Zaposlouchal se do hudby, kterou pustila. Pravda, nebyl to vůbec jeho šálek čaje, ale proč si to ale neposlechnout, rozšířit si obzory, ať není taková nekulturní svině. Zvedl se ze židle, a rozhodl se obsadit zase svoji postel. Natáhl se na záda, jak dlouhý tak široký. Místa je tu dost klidně pro dva. Pronesl se smíchem. Jak ji varoval, bylo mu u prdele, že s někým chodí, jeho narážky se nezmění.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Emily Skye Tue Aug 07, 2018 1:09 am

"No, je sice pravda, že asi by z toho nebyla nadšená, ale tak člověk by si měl v některých ohledech věřit, ne?" zasmála se a dopila svůj cider, hodila ho do koše a došla si do ledničky pro další. Opět s lehkým syknutím plechovky si jej otevřela a napila se. "Možná je to trochu na palici, ale nechci se dostávat do fáze, kdy někomu lžu do očí. Nemám to prostě ráda." vydechla a podívala se na něj, jak se roztáhl na posteli. Nad jeho narážkou se pouze uchechtla, brala to jako součást jeho a jí to přestávalo tak nějak vadit. "S takovou začneš toho o mě vědět více a více... jestlipak máš také nějakého sourozence?" zeptala se, aneb zase její náhodný generátor vět, pálila co jí napadlo. Došla opět k notebooku, takže dneska bude asi dělat DJe ona, proč ne. Alespoň zjistí, co všechno ráda poslouchá. Jo, tahle písnička, teď nějak pasovala k její náladě. Potom skočila na jeho postel a místo toho, aby si lehla, tak se posadila bokem na jeho břicho a popotáhla z cigarety.

SONG:
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Tue Aug 07, 2018 1:15 am

Nikdo tě nenutí ji lhát. Já o ní stejně nic moc nevím. Upřímně by mě ale zajímalo, jaký má ona názor na mě. Řekl zamyšleně. Věděl, jakou měl ve škole pověst, ale i tak byl zvědavý, jak na takového outsidera působí pověsti a drby. Jasně, to je součást mého super ďábelského plánu. Ptát se tě na random otázky a plácat hovadiny tak dlouho, až mi o sobě řekneš naprosto všechno. Napodobil naprosto ďábelský smích nějakého záporáka od Disney. Jo, taky možnost jak se poskládat. Pronesl, zatímco ji cvrnkl do zadku. Nebyla tak těžká, takže s tou vahou na jeho břiše zatím neměl problém. Trochu mu to připomínalo Taekwondo, když jim takhle šlapal trenér na břicha, ať se jim zpevní břišáky. Mám mladší sestru. Odpověděl. Nebyl si jistý, jak do hloubky má zacházet, tak to zatím nechal tak. Však kdyby ji to zajímalo, tak se může doptat, ne?
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Emily Skye Tue Aug 07, 2018 1:21 am

"Já nevím, třeba je ráda, že jsi jí pomohl od toho blbečka, co si jí dobíral." pověděla a upila z plechovky, potom slabě cukla a zamručela "Heeej, do mého zadku se necvrnká, stejně tam nic nemám." uchechtla se, však byla úplně plochá, připadala si jako Jinx z lolka, žádný zadek, žádné prsa ale šílenství měla na rozdávání. "Jo, to bych měla začít taky u tebe." zadívala se kolem sebe, připadalo jí to jako trávit večer s bratrem, však on se choval úplně stejně, až na pár výjimek. Její mozek byl v těchto věcech poměrně zvláštní. "A co? Také se bude hlásit na tuhle akademii, aby šla ve stopách svého Onii-sana?" vyplázla na něj jazyk
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Tue Aug 07, 2018 1:27 am

Jsem pod pohrůžkou okamžitého usmrcení, pokud něco udělám, tak jsem si dovolil aspoň cvrnknutí, no booože. Odpověděl ji trochu zklamaně, než se pobaveně zachechtal. Heh, je to dost možné. Už od mala se mě drží jako klíště, takže si dokážeš představit, jak vyváděla, když jsem odjížděl sem. Krátce si povzdechl. Hitomi je prostě takové trdlo. Má ale zlaté srdce, a je až neskutečně pure. Byl bych rád, kdyby to tak zůstalo. Prstem ji šťouchl do břicha. Což ale taky znamená, že pokud se tady objeví, za žádnou cenu tě nesmí poznat. Dodal a pokřiveně se na ni usmál. To by mu tak chybělo, aby se z Hitomi stalo další takové pometlo. Měl tu holku raději než sám sebe, a tohle by považoval za osobní selhání.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Emily Skye Tue Aug 07, 2018 1:41 am

"Ano, čeká tě gilotina, jestli se mi hned neomluvíš." pověděla vážně a potom se začala smát, na tohle se nedalo zlobit. Upila opět ze svého cideru a lehce zavrtěla plechovkou, aby zjistila kolik tam toho má. "To dokážu, ale je vidět, jak moc tě má ráda." pousmála se a potom se zamyslela "Já třeba své bratry poslala ze srandy do háje, když jsem odlétala. Máme trochu zvláštní vztah, věčně se rubeme, nebo chlastáme spolu, ale musím zaklepat." zaklepala dlaní o jeho hrudník "Když jde do tuhého držíme jeden při sobě." pousmála se a potom se uchechtla, následně sklopila hlavu "Když... když já jsem jí chtěla někdy poznat, přísahám, že bych jí nezkazila." pověděla smutně a lehce fňukla, ale chápala to, ještě tak mít na krku dvě Emily, to by mu tak chybělo.
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Tue Aug 07, 2018 1:52 am

Gilotina? Za tohle? Zeptal se sarkasticky. Provokovala celý den, a on pořádně nijak neoplácel, ani ji nedával pádný důvod. Rozhodně ne takový jako ji dal posledně před barem. Na tváři se mu roztáhl ďábelský úsměv, možná byl čas ji ten důvod pro gilotinu aspoň dát, a když už si na něj takhle sedla, a dala mu prostor... Všechny další pohyby už byly bleskové, aby neztratil svůj moment překvapení. Jednou rukou ji chytl za vnitřní stranu stehna, a tou druhou ji podepřel záda, aby se nepraštila do zdi, když ji zatlačil za nohu a přetočil se tak, aby z něj spadla. Tímhle pohybem ji dostal pod sebe, zatímco ji přitlačil obě ruce do matrace. Jedním kolenem ji zablokoval pohyby nohou, a svou druhou nohu raději nechal v pohotovosti. Byl docela sebevědomý ohledně toho, že by nezvládla vykopnout směrem k rozkroku, ale i tak byl raději připravený použít stehno, ať tu případnou ránu chytne místo nejcitlivějšího místa. Takže. Pronesl, a zazubil se. Když je za cvrnknutí gilotina, jaký způsob smrti dostanu za tohle? Zeptal se ji, zatímco očekával apokalypsu, která by teď dost možná mohla nastat.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Emily Skye Tue Aug 07, 2018 1:59 am

"Jo přesně tak. Gilotina." vyplázla na něj opět jazyk a potom hlasitě vypískla, v ten moment se ocitla pod ní a úplně bezbranná, samozřejmě cider někam odletěl bůh ví kam, naštěstí mimo dosah notebooku a dostupné elektřiny. Hlasitě zamručela, tahle pozice se jí vůbec nelíbila. Samozřejmě, jako typický člověk v téhle situaci se začal všelijak kroutit a ona nebyla jiná, i když stejně věděla, že tohle nemá smysl. "Tsch..." odfrkla si akorát, měla chuť mu jednu napálit, ale sama věděla, že když jí takhle bude držet chvíli a nic neudělá, omrzí jí to. "Gonna throw ya in to bath full of acid, wanker." věděla že tomu rozumí, ale prostě si nemohla odpustit jak to s jejím pure anglickým přízvukem znělo.
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Tue Aug 07, 2018 2:04 am

Cider se pak vytře, to ho nějak nesralo. Chvíli jen čekal, zatímco se kroutila, a čekal na svůj verdikt a rozsudek smrti. Tsss, to jsi viděla někde v kině? Doufal jsem od tebe větší originalitu. V tu chvíli si ale vzpomněl na jeden nepatrný detail. Byl v té době poměrně na sračky, a ona ostatně taky, ale co si všiml, tak se chvěla, když se ji při army shotu dotýkal na krku. Hmmm... Yolo. Řekl narovinu, zatímco se sklonil k jejímu krku, a věnoval ji krátký polibek. Hlavu zase zvedl, než ji napadne nějaký funny bussines, a ukousne mu ucho.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Emily Skye Tue Aug 07, 2018 2:10 am

"Pfweeeeee!" vyplázla na něj jazyk, najednou nebyla tak drsná, spíše roztomilá. "Nejraději bych ti urvala hlavu, strčila do svěráku a hodně dlou- HIIIIII!" hlasitě vypískla a celá se napnula jako struna, celá sebou škubla a trhaně zalapala po dechu, ten hajzl. Takže si toho všiml v tom baru. Nevěděla, jestli ho má zabít nebo to nechat být. "Ty šmejde! Počkej až mě pustíš, já ti takovou fláknu!" zavrčela a probodla ho pohledem, byla jako malý čertík z krabičky, který právě začal řádit všude kolem, její tváře napadl slabý ruměnec a hrudník se jí rychleji zvedal
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Tue Aug 07, 2018 2:14 am

Ta její reakce byla k nezaplacení. Takže se rozhodně trefil, paráda, znát její slabinu by se mu mohlo časem seriózně vyplatit. No no no, nevztekej se tolik. Řekl a zazubil se. Nevěděl, jak dlouho zvládne tuhle vzpouzejí se bestii udržet, než se mu vytrhne, a umlátí ho čímkoliv co bude mít po ruce. Pokud už má ale zařvat, tak ať to aspoň stojí za to, ať ji aspoň vydráždí v pořádném stylu. Naklonil se k jejímu krku z druhé strany, a věnoval ji delší polibek, než ten předtím. Nebál se toho tolik, a zapojil do něj trochu víc vášně. Hned potom, tedy až potom co se ve své hlavě patřičně pomodlil a poprosil za odpuštění za své hříchy, tu bestii vypustil a zvedl se z postele, přitom se ale nemohl zastavit, a musel se smát tomu, jak šíleně roztomilá byla, když se vztekala. Jooo, now you fucked up.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Emily Skye Tue Aug 07, 2018 2:23 am

"Grrrrrr!" zavrčela a vycenila svoje zuby, jak toho kluka chtěla zabít, přetáhnout ho něčím po hlavě. Začala se kroutit více, hlavou se jí honilo mnoho myšlenek. Kdyby ho neznala a nevěděla čeho je schopen, dostala by asi nejspíš další panický záchvat, ale tohle bylo jiné. "DON'T YOU DARE!" sykla, když se začal opět naklánět k jejímu krku. Její vyjeknutí bylo mnohem silnější, za to však stoupla míra její agrese a začala se vzpouzet více. "Seriously, I'm gonna fuckin murder you!" zavrčela na něj více, adrenalin jí proudil v žilách a tváře nabraly rudější barvu, jestli no má zabít, tak ho umlátí něčím tupým, aby si to pamatoval. Jakmile byla volná, skočila po něm, bylo jí jedno, že dopadne na něj. Sedla si na něj obkročmo a chytla ho za límec. Chvíli s ním třepala jako zběsilá a potom popadla polštář a začala ho dusit. "Fckin udav se." zasyčela
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Saiichi Tue Aug 07, 2018 2:27 am

Hmmm, takhle subtle způsob vraždy od ní nečekal. Jeho smích nakonec zdusil až polštář, a to zrovna když ji chtěl něco říct na to, jakým způsobem ho právě sexuálně napadla, a jestli si uvědomuje, že ji může nahlásit. Možná to je dobře, dráždit ji v tomhle stavu dál by bylo jako lít benzín do ohně který už byl tak dost velký aby spolkl celý internát. Mmmf, mf, mmmmmm! Chvíli něco mumlal do polštáře, bylo mu prd rozumět. Kyslíku měl ještě dost, ale napadlo ho něco jiného. Pár sekund se ještě hraně vzpouzel, než po posledním zamručení úplně ztuhl. Ruce mu bezvládně padly, zatímco se úplně přestal vzpouzet.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Saiichi Nagatsuki - Pokoj Empty Re: Saiichi Nagatsuki - Pokoj

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru