Bar

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Bar

Příspěvek pro Admin za Thu Aug 02, 2018 11:29 pm

Normální bar v americkém stylu. Tvrdý chlast, speciální koktejly, pivo, i nějaké džusy pro slabé nátury.


Admin
Admin

Počet príspevkov : 63
Join date : 18. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi http://kagetaneakademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Shuichi Nishikata za Thu Aug 02, 2018 11:51 pm

Konečně dorazili do baru. Ve městě jich bylo samozřejmě více, ale tenhle měl nejraději. Párkrát, už tady byl s pár lidmi, ale potom co se všichni rozutekli na různé místa po zemi, se tady nikdy nezastavil. Proč taky nebyl plnoletý nemohl pít. Na džus tady chodit nebude, alespoň ne sám. Jasně, že tady už pil i normální koktejly, ale pořád je to student a je mu teprve 16 let. Musí to zahrát u ostatních, že nic neví. Sai se zdá ale trochu jiný, než ty které do teď potkal, takže tomu to bude asi jedno. "Tady kamaráde, je ten nejlepší Sex on the Beach co jsi kdy pil. Vřele doporučuji." Ukázal Saiovi bar vepředu. Nakonec společně došli až k němu. Aby si mohli objednat, už se chystal, ale pak se hned zastavil. Barman byl jiný, než si ho pamatoval, takže nepřicházel v úvahu aby mu nalil. Prosebně se obrátil na Saie. "Je čas udělat svá kouzla.. Já už se dál nedostanu." Byl k Saiovi trochu nahnutý a šeptal, aby barman nic neslyšel.
avatar
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Saiichi za Fri Aug 03, 2018 12:07 am

Cestou se rozhlížel, a snažil se zpozorovat další podniky, které by se mu někdy mohly hodit. Nakonec ho ale Shu skutečně zavedl k baru. Ohromeně si hvízdl, ten styl byl fantastický. Sám prolezl snad tucet podobných podniků, když nepočítal noční kluby, ale tenhle měl prostě svůj šarm, jako kdyby najednou byl v úplně jiném státě. Co státě, úplně na jiném kontinentu. Nice choice. Pronesl s pokřiveným úsměvem na tváři. Každopádně, barman po nich hodil poměrně podezřívavý pohled, a ještě aby ne. Dalo by se říct, že Sai nevypadal úplně tak na 16, klidně by mu někdo mohl tipnout více, ále tenhle chlapík byl očividně dost opatrný. Plácl Shuho po rameni, zatímco sám udělal pár zbývajících kroků k baru. Prosím tequillu. Stříbrnou. Řekl jednoduše, s jedním pozvednutým obočím, a úsměvem na tváři. 18 bylo? Jako kdyby si barman tu otázku snad připravoval, vyplivl ji na Saie snad ještě dřív než to stihl doříct. Ten však neztrácel hlavu, proč by měl. Vytáhl peněženku, ale dával si poměrně na čas s vytahováním svoji "občanky". Probíral svou peněženku v takovém stylu, aby byla vidět hromada bankovek, které byly naskládané na sebe a jen čekaly, až budou za co utratit. Podle svých zkušeností, tenhle pohled většinu barmanů a jim podobným dal najevo, že je připravený pořádně rozhazovat, a zahnalo to zbytečné otázky navíc. Nakonec přece jen našel svůj fake ID, a ukázal ji barmanovi. Chápu, opatrnosti není nikdy dost. Asi tu nestojíte o problémy. Pronesl s úsměvem na tváři. Barman se pár sekund díval na datum na dokladu, než si odfrkl. A tady pán? Pronesl ještě směrem k Shuichimu. Ten je tu se mnou. Přerušil barmana, než stihl Shu cokoliv udělat. Chtěl se o to raději postarat sám, bůhví jak moc v tomhle umí chodit. Položil na bar bankovku, kterou zdobilo poměrně dost nul. Očividně to barmanovi stačilo, aby se přestal ptát na zbytečnosti. Místo toho se začal věnovat nalévání tequily, a chystání citronu se solí. Sai jen naznačil gestem, ať si jde Shu sednout k němu. Tak, co to bude? Je tu chladněji než venku, takže jsi svou část smlouvy splnil.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Shuichi Nishikata za Fri Aug 03, 2018 12:21 am

S úžasem hleděl na Saie jak si chytře a zkušeně poradil s barmanem. Když se barman zeptal právě na něj zamrzl na místě a nevěděl co dělat. Naštěstí ho Sai zastavil dříve, než dokázal vůbec něco říct. Good save. Nakonec vče dobře dopadlo a mohl si v klidu objednat. Zdá se, že s takovými věcmi má už opravdu hodně zkušeností. A ta bankovka co předhodil barmanovi. Nebylo to nějak moc? Nakonec se nám ze Saie vyklube bohatej fakan to by byla prdel. Nad tím se šlo jen pousmát. "Dám si co on.." Ukázal na Saie. Nechtěl zdržovat nějakým složitým vybíráním drinků, tak si taky dá jen tequillu. Barman je přikývl, ale hlavně se na nic neptal. Co všechno taková jednoduchá bankovka dokáže. "Je tady fajně no, konečně.. To horko bylo nesnesitelné." Baran k nim donesl dvě sklenice plné tequilly. Na nic nečekal a hned si upil z té své. "Už to bude nějaký ten pátek co jsem naposledy pil, myslím že bych ti měl poděkovat. Mohl bych ti to splatit mým tělem, pokud budeš chtít." Dodal žertovně.
avatar
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Saiichi za Fri Aug 03, 2018 12:32 am

Moudrá volba. Prohlásil, když si Shu objednal to samé. Tequilla byla zkrátka jeho pití, něco v čem si liboval. Ať už zlatou nebo stříbrnou, záleželo samozřejmě na náladě, kterou z těchto dvou, ale tak či tak to byla klasika. Netrvalo dlouho, a byla před nimi solnička, talířek s plátky citrónu, a dva panáky tequilly. Citrónem si potřel zápěstí, a zasypal to trochou soli, než zvedl svého panáka, a počkal až Shu udělá to samé, než si s ním ťuknul. Ať slouží. Pronesl, než slízl sůl, kopl do sebe tequillu, a zakousl se do citrónu. Ta kombinaci slané, kyselé, a hořké chuti, byla zkrátka paráda, něco co by mohl opakovat až do němoty. Ještě pár takových, a začneme dělat army shoty. Pronesl nakonec se širokým úsměvem na tváři. Svoje tělo si nech, nemám moc rád nemilé překvapení v rozkroku. Odpověděl nakonec na tu jeho narážku na splácení. Nestál o žádné splácení, peněz měl dost, a nijak je neshromažďoval, neměl k tomu potřebu. Proč někoho nepozvat, když mu to zařídí společnost a zábavu.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Shuichi Nishikata za Fri Aug 03, 2018 12:44 am

Po tom co dopil položil skleničku a rukou vrazil do Saie. "Tak na army shoty ti seru." Tak na to ať zapomene. Na to by musel být v opravu špatném stavu. Zasmál se jeho postřehu o 'nemilém překvapení'. "Máš recht to by asi moc sranda nebyla.." Zkusil si to představit a lehce se zachvěl. Musel si dát další lok. Tak třeba by si dál říct kdyby byl nějaký speciální gurmán... Ne, spíše ne. Určitě ne. Rychle zakroutil hlavou ze strany na stranu. Potřeboval se dostat na jiné myšlenky. Na tohle myslet nechtěl. Něco ho napadlo. "Hey Saii ty jseš nějakej rozmazlenej brat? Ty peníze co jsi dal barmanovi.." Podotkl a ukázal na barmana, který právě naléval někomu jinému.
avatar
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Saiichi za Fri Aug 03, 2018 12:51 am

Gestem pokynul barmanovi, že si dají ještě jednou to samé. Objednal i Shuichimu, však ať si dá, třeba s ním ještě bude sranda. Nebuď pussy, white knighte, za chvíli je budeš dělat, a ještě se u toho budeš tlemit jak měsíček na hnoji. Kolik lidí už ho s tímhle posílalo do háje, a kolik z nich už to nakonec zkusilo z vlastního popudu. Na Army shotu nebylo nic gurmánského, byla to jenom hovadina co se dělala pro srandu, když už měli všichni dost. Každopádně se pak trochu pokřiveně usmál, když zmínil peníze. Jo, mám peníze, jestli chceš být gold digger, nemám s tím problém. Dloubl do něj lehce loktem. Prachy nejsou to co jsem, ale nevidím důvod, proč bych je neměl utrácet, když už je mám, a můžou mi něco přinést. Například, čum, nebýt toho, kolik mám v peněžence, tak by jsme místo tequilly pili tak maximálně zoufalstvím vodu z jezera. Tohle v podstatě říkal všem, kteří se ho na to zeptali. Takhle byl vychovaný, nikdy se nenechal ovlivňovat tím, že peníze má, aby se mohl chovat nadřazeně, to bylo zkrátka zoufalé, a podle něj známka bezpáteřnosti. Jeho sebevědomí bylo jeho, ne těch papírů co má u sebe.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Shuichi Nishikata za Fri Aug 03, 2018 1:10 am

"Možná, až mi přestaneš říkat white knighte tak to zkusím." Popravdě ho to opravdu hodně sralo, ale zase nechtěl být nepříjemný. Sakra je to jen blbá přezdívka, kvůli tomu se svět nezhroutí, jen mu to připomíná špatný věci to je vše. Trochu omluvně se na něj podíval, když se tak kvůli těm penězům rozohnil. "To nebyla urážka, ty peníze ti závidím. Kdo ne. Ale i tak... Máš něco proti vodě z jezera vole? Co si myslíš, že jsem doteď pil." Trochu zavtipkoval, aby se zbytečně nedostali do nějaké nepříjemné konverzace. Nepotřebuje se vrtat kde nemá. Odkud ty peníze vlastně má? Pochybuje že by mu to řekl kdyby se zeptal. Navíc zase tak moc ho to nezajímá, aby riskoval šlápnutí na jeho kuří oko. "Co ty tady vůbec děláš? Nově příchozí na Kagetane?" Nebyl si jistý, jestli přijel zrovna kvůli škole, ale většina lidí tady jde právě kvůli škole. Popravdě nic moc extra tady ve městě není, tak proč jinak by tady někdo jezdil.
avatar
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Saiichi za Fri Aug 03, 2018 1:18 am

To zní jako fér kšeft, nechám si to projít hlavou. Odpověděl mu. Očividně se s tím white knightem trefil, jinak by to zkrátka ignoroval. Bůhví, třeba mu čerstvě dala nějaká holčina kopačky, tak ho tím teď akorát sral. Tak či tak, to teď bylo jedno. Tak pán je gurmán... Zamumlal pobaveně. Voda z jezera, kdo by byl proboha tak zoufalý, aby tohle pil? Barman jim donesl další tequillu, tak zopakoval úplně stejný proces jako předtím. Nebyl si jistý, kolik toho chce vypít, ale asi by měl zůstat jen u symbolického pití, dneska neměl důvod se zchlastat, navíc to byla jen vyhlídková jízda. Jo, teď nastupuju. Budu hádat, budeme spolužáci? Tipnul si, podle toho co o něm věděl. Očividně nebyl dost starý na to aby mohl pít, i vzhledově vypadal spíše na středoškolského studenta, prej je zdejší, tak kde jinde by studoval?
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Shuichi Nishikata za Fri Aug 03, 2018 9:58 am

Barman jim donesl další tequillu. U ní se chystal už dneska zůstat, nemá zapotřebí se tady zřídit. "Myslím, že budeme." Nemohl nic vědět s jistotou, ale je to rozhodně velká pravděpodobnost. Kde jinde by ho strčili. Bavit se o škole se mu zrovna nechce, toho nechme a přebrusleme raději na něco jiné. "Je nějaký určitý důvod proč jsi tady vůbec přišel?.. Nebo je to jen čistě kvůli škole?" Znovu se napil tequilly před sebou. Není to tak, že by každý potřeboval nějaký extrémně temný backstory, aby se sem dostal. Ale někteří to tak mají, takže kdyby i Sai byl jeden z nich byl by to určitě docela cool příběh. On osobně šel tady na školu, protože byla prostě dostupná.
avatar
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Saiichi za Fri Aug 03, 2018 10:55 am

Trochu se zamyslel, co zrovna na takovou otázku odpovědět. Neměl nějaký vyloženě konkrétní důvod, snad až na jeden. Pokrčil rameny. Hm, asi jenom kvůli škole. Rodina chtěla, ať studuju v rodném městě na nějaké stupidní "prestižní" Uvozovky naznačil rukama soukromé škole. Raději budu tady mezi jakžtakž normálními lidmi, než mezi těmi fracky bez páteře, ať si o tom rodina myslí co chce. Krátce se zachechtal. Hlavně jeho matka byla velmi nerada, že odmítá studovat na škole, kterou mu vybrali. Jeho otec, naopak, byl celkem spokojený, možná kvůli tomu, že jeho syn jde vlastní cestou, a nespokojí se jen s tím co mu nadělí oni. Nikdy s ním sice neměl vyloženě blízký vztah, ale i tak měl trochu zakódované v hlavě, že ne něj chce udělat dojem svým vlastním způsobem. Co ty? Žiješ tu od narození? Zeptal se nakonec. Ne, že by se o to nějak šíleně zajímal, ale udržovat konverzaci je celkem fajn věc.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Shuichi Nishikata za Fri Aug 03, 2018 11:16 am

"Bezpáteřní fracky jo? Nejsi na ně trochu zlý?" Jasně, většina bohatých nejsou nejmilejší, nebo nejúžasnější lidé pod sluncem, ale nějaké přátele by si tam snad zvládl najít. Ale tak jeho rozhodnutí, on by si na zbohatlické škole rozhodně užil. Všichni zazobaní, rozhodně by to byla sranda. Sakra byly by tam bohatý holky co více si přát.. Ujelo mu lehké uchechtnutí, ale otočil se stranou, aby Sai nějak záhadně nedokázal poznat nad čím zrovna přemýšlí. "Jep, už od narození. Není to tady zase tak zajímavé, ale je to město kde jsem se narodil a vyrůstal, takže si nemůžu stěžovat." Jediný problém, jsou přátelé. Všichni utekli, většinou to bylo proto, protože jediná volná škola tady je Kagetane a ta má celkem přísné nároky na své studenty, takže většina z nich na to neměla a odstěhovala se jinam. Jako zase tak špatné to není, přátelé si najde jiné, teda pokud se něco nevysere co Shu.. Znova si upije z tequilly. Pomalu už mu začíná zase docházet, ale co je horší už ten alkohol docela cítí v hlavě. Hlavně to nepřehnat, to by na něj pak nebyl nejkrásnější pohled.
avatar
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Saiichi za Fri Aug 03, 2018 11:28 am

Tiše si odfrkl. Jasně, co by o tom mohl vědět. Svým způsobem se to ale dalo chápat, pár v pohodě lidí by se dalo najít i tam, ale člověk nebude prohrabávat celý pytel prohnilých brambor, aby našel jednu dobrou. Stejně, většina takových lidí taky odmítala studovat na soukromých školách, pak už jen záleželo, jak agresivně je do toho nutila rodina. Věř mi, v takové společnosti jsem vyrůstal, a nevěřil bys kolik z nich se považuje za nějakou vyšší podělanou kastu jen kvůli tomu že mají peníze od tatínka. Pronesl trochu znechuceně, než se zase pousmál. Podíval se zvědavě na Shuho. Tequilla jemu samotnému začínala trochu dodávat náladu, tak byl zvědavý jak je na tom on. Plácl ho po zádech. Tak jak, dáme ještě jednu na cestu? Zeptal se s trochu ďábelským pokřiveným úsměvem.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Shuichi Nishikata za Fri Aug 03, 2018 12:09 pm

Nebude mu vymlouvat jeho názory, navíc jak říkal.. on o tom ví mnohem více, než by mohl on sám.  "Asi máš pravdu.." I tak by si to alespoň chtěl zkusit. Třeba by byla sranda ty zbohatlíky ve škole nějak uzemnit a ukázat jím co je to život. Nic proti nim, ale když je někdo hajzl, tak by měl očekávat tohle chování nazpět. Z myšlenek ho vytrhlo Saiove plácnutí po zádech. "Heh.. platíš ty, takže rozhodni. Ale pokud můžu předvést svůj nestranný názor... Nečum tak blbě a objednej mi." Prohodil s úsměvem na rtech. Asi by bylo fajn to už zabalit, čeho je moc toho je příliš.
avatar
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Saiichi za Fri Aug 03, 2018 12:21 pm

Jasně, ještě aby jsi toho nevyužil, to bych začal pochybovat jestli jsi vůbec normální. Pronesl sarkasticky, zatímco objednal ještě do třetice do stejné pro oba. Tři tequilly nebyly zas tolik, ale pro někoho kdo není zvyklý pít by to mohlo být docela hardcore. Trochu hodil hlavou, aby si dostal vlasy z očí. Mezitím už před nimi stála další tequilla. Ale stejně by ses měl stydět, nechat za sebe objednávat jak nějaká beta. Dodal ještě s ironickým úsměvem na tváři. Stejným způsobem do sebe kopl dalšího a pro dnešek posledního panáka. Začínal cítit, jak mu v žilách koluje to známé teplo, a v hlavě mu začíná drobně hučet. Aspoň se bude krásně usínat. Na nic nečekal, a položil na bar bankovku, která by měla pokrýt jak útratu tak nějaké to dýško. Sice už jedno pořádně tučné dostal, ale přece po něm nebude chtít vydat, když jim tak laskavě nalil. Fájn. Zvedáme kotvy. Půjdeš po svých, nebo potřebuješ podepřít? Zeptal se s pokřiveným úsměvem, zatímco se zvedl ze své barové židle, a s rukama v kapsách se vydal směrem k východu.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Shuichi Nishikata za Fri Aug 03, 2018 12:35 pm

Tak to je jasný, kdo by nevyužil pití zadarmo. Vlastně kdo by nevyužil cokoliv zadarmo, tak ten to nemá v hlavě v pořádku. Věci jsou hned 20x lepší, když za ně nedáš ani kapku vlastních peněz. "Já a stud? Kamaráde, ty se budeš ještě divit, co všechno si se mnou zažiješ." Pronesla s pobavením v hlase. Kámo, kdyby jsi jen věděl. Můj život je jako cringe kompilace na youtube. Není se za co stydět, jen to nedostat do extrému a vše bude fajn. Je pár věcí kterých lituje, ale každá zkušenost je k něčemu dobrá. Jak se říká, co tě nezabije to tě posílí a co tě neposílí nad tím se stačí vybrečet. Dobře to se neříká to si říká jen on sám. Kopl do sebe poslední tquillu a postavil se ze stoličky. Lehce se mu zatočila hlava a trochu se zamotal. Rychle klesl zpátky do židle. "Asi jsem dostal trochu více zabrat, než jsem čekal. Ale pomoct nechci, zas taková holka nejsem.." Cítíl, jakože ten konec dodat prostě musel, nebo by ho Sai zvedl a odnesl jako princeznu a to by asi byla spíše ta část s pláčem, než posílením.
avatar
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Saiichi za Fri Aug 03, 2018 2:18 pm

Vyšel ven na vzduch. Teprve ve dveřích se otočil, aby viděl jak se Shu motá. Tak pořád nebreč a pojď. Zavolal na něj, zatímco si venku vytáhl z krabičky cigaretu, a zapálil si ji. Zavřel by oči, aby si nikotin proudící do jeho plic trochu vychutnal, ale je dost možné, že by se s ním zatočil svět, a přece nemůže dát najevo že taky není úplně v pohodě.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Shuichi Nishikata za Fri Aug 03, 2018 2:35 pm

"Jo jo pořád.. Trochu na mě musíš zpomalit, nepotřebuju aby se mi zamotal svět." Pomalu se zvedl a odbelhal se až k Saiovi, který si právě zapaloval cigaretu. "Ty taky? Brácho jednou tě to zabije.." Pronesl s nechutí a hluboce se nadechl. Daleko od jeho kouře z cigarety. Čerstvý vzduch je právě to co potřebuje, aby dokázal správně fungovat. "Co se někam projít.. Třeba po cestě najdeme nějaké rošťandy.." Dodal s jasným náznakem vtipu v hlase. Snad to nebude brát vážně. Je to teprve pár dní co byl sestřelen takže moc náladu nemá, to ale Sai nemusel vědět. Kdyby se to dozvěděl, tak by mu to dával sežrat snad každou sekundu dne.
avatar
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Saiichi za Fri Aug 03, 2018 2:48 pm

Po jeho komentáři na konto cigaret vyprskl smíchy. Jo mami, přestanu, přísahám. Sarkasmus v jeho tónu byl tak cítit, až tím zarazil skoro i sám sebe. Nebyl si úplně jistý, jestli se mu ještě někam chce, nebo by to raději zaparkoval na internát a trochu se prospal. Vždyť ti dva v tom baru seděli nakonec mnohem déle než původně čekal. Prej rošťandy, to víš že jo. Zasmál se tomu cringe výrazu, co použil. Jediné, co potřebuješ najít, je sprcha a postel. Dodal k tomu, než si znovu potáhl z cigarety. Ne, že by se Shuichim nebyla sranda, ále nehodlal ho tahat z nějakých průserů, kdyby se o něco pokoušel na nějakou nebohou slečnu. Raději pojď, je čas jít na intr.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Shuichi Nishikata za Fri Aug 03, 2018 3:03 pm

"Moc neser, nebo ti zabavím hračky." Dodal a zasmál se vlastní poznámce. Třeba kouří, protože si myslí že vypadá jako frajer. To je většinou důvod kouření u mladých. Sám to už několikrát zkoušel, ale na něj je to prostě moc hnusné. "Chceš tím snad říct, že smrdím? Já osobně si myslím, že se o sebe starám docela dobře. A rozhodně nesmrdím." Vztek vždycky uměl zahrát dobře a teď podal jeden ze svých lepší výkonů. Nějakou dobu čekal, aby věděl jak Sai zareaguje a pak se hlasitě rozesmál. "Jo asi máš pravdu. Spánek by se hodil a myslím, že už mám dost." Nebyl si jistý, jestli Sai věděl kde je internát, takže se chytl vedení a vyrazil.
avatar
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Saiichi za Fri Aug 03, 2018 3:30 pm

Opět odpověděl akorát zdviženým prostředníčkem. Každopádně ho nějak nevzrušilo, když si takhle Shu hrál na uraženého. Řekl mu už horší hovadiny, na které nijak nereagoval, a i kdyby, co mu udělá, spadne na něj? Jo jo jo, táhne to z tebe jak ze sudu. Pronesl pobaveně, zatímco nad tím jen mávl rukou. Sice věděl, kde je internát, přece jen už se tam tak trochu nastěhoval a nemá tak mizernou paměť aby si nepamatoval cestu, ale i tak následoval Shuichiho. Pevně doufal, že mu ale chlast nezatemnil myšlenky natolik, že by zabloudili, s takovou by si ho pak musel seriózně podat.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Saiichi za Sat Aug 04, 2018 9:28 pm

Společně s Emily dorazili až k baru. Upřímně měl docela chuť si jeden blunt zapálit, ale to by bylo rozhodně kontraproduktivní, a takový sadista nebyl, aby v ni probouzel panické záchvaty. V tomhle baru byl včera, takže když vstoupili dovnitř, barman se na něj podíval s pozvednutým obočím. Snad by neměl mít už žádné otázky ohledně věku, navíc už věděl, že mu nedělá problém rozhazovat prachy, takže proč ne. Ještě ale barman střelil pohledem k Emily. Jo jo, no a co, že tady den co den piju s jinými lidmi, je to moje věc. Styl by ti mohl i připomínat domov. Pronesl k Emily tiše, zatímco vyrazil k baru. Takže. Čím začneme? Aby to bylo zajímavější, budeme se v návrzích střídat, ať si nestěžuješ že jsem vybíral hovadiny.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Emily Skye za Sat Aug 04, 2018 9:33 pm

Docela jí potěšilo co o ní říkal, s ní se člověk rozhodně nenudí. Po cestě vykouřila další cigaretu. Zastavila se před barem a vešla dovnitř. Nadechla se a ucítila vůni dřeva, rozhodně jí to domov připomínalo, i když to byl americký styl, ale zase tak od sebe se to nelišilo. "Ano, připomíná." odpověděla mu a prohrábla si vlasy, měla by si je co nejdříve umýt nebo se jí zacuchají a ona pak stráví hodinu vytrháváním vlasů. Posadila se přímo k baru a podívala se na něj, měla tu možnost volby. "Hmm... co takhle krvesaj. Na rozjezd úplně ideální." třes naštěstí úplně pominul, takže nevypadala už jako fetka bez své dávky.
avatar
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Saiichi za Sat Aug 04, 2018 9:43 pm

Heh, jak si dáma přeje. Pronesl nejdříve směrem k ní, ale nakonec obrátil pohled k barmanovi, čímž mu dal jasně najevo, co si objednávají. Zatímco hledal krvavě rudou lahev, Sai se otočil k Emily. Otázka ze zvědavosti. Začal, jako takový disclaimer, který se dal vídat před filmy pro dospělé, aby odklonil nechtěné následky. Vypadlo z tebe, že jsi zadaná. Někdo doma, nebo už tě stihl klofnout nějaký ten podle tebe little dicked Japončík? Zeptal se, a uchechtl se. Upřímně ho to zajímalo. Přece jen, jak dlouho tu mohla být? Pravděpodobnější už podle něj bylo, že by měla přítele v Anglii, a zůstávala mu věrná i přes půl světa. Romantic AF.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Emily Skye za Sat Aug 04, 2018 9:49 pm

Dívala se na barmana a pouze se mu věnovala milý pohled, když bral rudou láhev. Potom se podívala na něj a poslouchala jeho otázku. "Nah... spíše někdo stejného pohlaví a tady na škole." opřela se o bar a lehce klepla do pultíku. "Doba je rychlá, kdo žije pomalu prohrává." odpověděla mu a potom se podívala na skleničku krvesaje. Vzala jí do dlaně a prohlédla si jí. Potom se na něj podívala a lehce si s ním ťuknula "Tak na little dicked japončíky." zasmála se a kopnula rundu do sebe. Cítila jak ostrá chuť koření jí začíná projíždět do celého těla. Nádherný uvolňující pocit
avatar
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bar

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru