Eleriin byt

Goto down

Eleriin byt

Příspěvek pro Eleria za Mon Aug 06, 2018 6:38 pm

Stavba:

Eleri tady bydlí i se svou kamarádkou Ari, v malém bytě v posledním patře. Ari přitom platí větší část nájmu, protože, na rozdíl od Eleri, ve svých osmnácti letech už pracuje a dokáže tak být finančně soběstačná. Eleria jí tohle pravděpodobně nikdy dostatečně neoplatí, a tak se alespoň snaží obíhat všemožné brigády.

V pokoji samotném už pak má Eleria jen nezbytné věci, ale ve výsledku vše, co je potřeba. Je útulný, ale přesto skromně vybavený. Většinou v něm pobývá i bílé koťátko, pokud se tedy zrovna nepotuluje po bytě a nesomruje od Ari něco k snědku.
avatar
Eleria

Počet príspevkov : 30
Join date : 05. 08. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Eleriin byt

Příspěvek pro Eleria za Mon Aug 06, 2018 6:51 pm

Zatímco si "pod vousy" mumlala cosi nesrozumitelného, vyběhla z pokoje a poplašeně posbírala nějaké to jídlo a pití z ledničky. Za běhu se stihla i obléct. Jasně, zrovna první den, den nástupu, a já musím... Grr, co nejrychleji si nazula boty a ještě se ohlédla za sebe. Ještě by si v tom spěchu zapomněla klíče. Vážně, vážně?! Baka! ulevila si už o něco hlasitěji, když vtom ze dveří tázavě vykoukla Ari, na kterou se jen omluvně podívala, ale pak už zvedla ruku v rozloučení, popadla klíče a zmizela z bytu. Na vysvětlování jistě bude čas i později.
avatar
Eleria

Počet príspevkov : 30
Join date : 05. 08. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru