Kay Mayers

Goto down

Kay Mayers

Příspěvek pro Kay Mayers za Sat Aug 11, 2018 5:06 pm

Jméno - Kay Mayers
Pohlaví - Žena
Národnost - Ruská
Věk - 16

Povaha - Kay je velice chladná osoba, na tváři nenajdete žádný výraz, pouze neutrální a oči plné agonie. Moc nemluví, raději dává neživým věcem život a ráda si s nimi povídá. Nejraději by chtěla svůj život ukončit, několikrát se pokusila o sebevraždu, ale vždy jako zázrakem přežila. Má noční můry a stavy deprese, nepamatuje si, kdy naposledy se smála. Miluje čtení a hudbu. Přála by si, žít normální život.

Schopnosti - Žádné

Majetek - Má svůj luxusně vybavený nemocniční pokoj, který jí dal stát, ve kterém vlastně tráví svůj čas. A plastikový váček se jménem Wilson

Vzhled - Chladné modré oči, tvář jako panenka. Vlasy i obočí má bílé ze syndromu Marie Antoinetty, pásku přes levé oko. Nosí obojek s pouty, který má nápis "Dear My Friend." Nosí vyloženě bílé oblečení, její tělo je pokryto sérií jizev od sebepoškozování nebo od operací. Je neustále připojená na kapačky, takže když jde ven, tahá onen stojan s kapačkami sebou.

Výška - 166 cm
Váha - 55 kg
Životopis - Již nízkém věku trpěla od nevyléčitelné nemoci, která postihovala stovky lidí po celém světě. Poprvé byla hospitalizována v pěti letech. Ruské zdravotnictví nebylo na takové úrovni, jako v okolním světě a proto byla přesunuta do Japonska, kde byla podrobena sérií testů. Vždycky trpěla extrémní bolestí, která trvala hodiny a hodiny. Nespočetně krát se pokusila o sebevraždu, vždy přežila. Doktoři byli natolik fascinováni její chorobou, že jí zaplatili ty nejlepší prášky a zařízení, aby její tělo udrželi na živu a mohli na ní experimentovat.

"Budu muset přežít?"


Naposledy upravil Kay Mayers dne Sat Aug 11, 2018 7:23 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Kay Mayers

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 08. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kay Mayers

Příspěvek pro Admin za Sat Aug 11, 2018 5:55 pm

POVOLENO. Můžeš začít hrát.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 63
Join date : 18. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi http://kagetaneakademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru