Tvorba postavy

Goto down

Tvorba postavy

Příspěvek pro Admin za Fri Sep 19, 2014 12:57 pm

Velice důležitá část je tvorba postavy, proto se prosím řiďte tímto vzorem, stačí jen si vytvořit téma, které ponese jméno vaši postavy, poté celý formulář zkopírovat a vyplnit.


Jméno - Jméno a příjmení studenta
Pohlaví -
Národnost - Původ studenta
Věk - 16 let (Bohužel jsme nuceni věk striktně omezit. Vytváření jednotlivých ročníků pro starší studenty by bylo příliš náročné a není k dispozici dostatek učitelů.)
Povaha - Povaha vašeho studenta, pokuste se sem napsat co nejvíce vlastností a zároveň se je snažte dodržovat, tohle je to co určuje hratelnost vaši postavy.
Schopnosti - Jakékoliv schopnosti vašeho studenta, jako například hra na hudební nástroj, bojová umění, vaření, zpěv, zkrátka a dobře cokoliv, jen dbejte na to že vaše postava je teprve student střední školy, tudíž je skutečné mladá, proto nemůže umět vše. Dále prosím aby jste držely své schopnosti v přirozených mezích, žádné létání nebo jiné nadpřirozené schopnosti.
Majetek - Něco hmotného, co vaše postava vlastní, jako například motorku, hudební nástroj a podobně.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vzhled - Základní popis vzhledu vašeho studenta, měl by se shodovat s obrázkem.
výška -
Váha -
Obrázek vaši postavy


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Životopis - Historie vaši postavy, kde se narodila, v jakých podmínkách vyrůstala, nějaké důležité události jejího života. Toto je velice důležitá část tvorby postavy, je to něco co samotné postavě dodává její tvář, proto se nad tímto prosím zamyslete a pokuste se co nejvíce rozepsat.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 63
Join date : 18. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi http://kagetaneakademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru