Pravidla

Goto down

Pravidla

Příspěvek pro Admin za Fri Sep 19, 2014 5:21 pm

Našim hlavním cílem je, aby jsme vytvořili příjemnou a zábavnou hru pro všechny co se rozhodnou zde hrát, k tomu je ale potřeba dodržovat jistá pravidla, které vám nyní popíši.

1) Navzájem se respektovat - Toto se vztahuje na chat a osobní zprávy. Prosím, neurážejte se a nenadávejte si, to co je ve hře zůstane ve hře, takže pokud se vaše postavy nenávidí a mají mezi sebou nepřátelský vztah, neznamená to že se musíte nenávidět i na chatboxu.
2) Udržovat úroveň a délku postů - Vaše posty by měly být alespoň dva řádky dlouhé. Není to z důvodů že jsme fašisté a chceme vás buzerovat, ale z toho důvodu že se zkrátka a dobře špatně hraje s někým kdo napíše jednořádkový post. Dále bych prosil aby jste jasně oddělili to co si myslíte a děláte, s tím co vaše postava řekne, vše je pak přehlednější a pohodlnější na čtení.
3) Nehrát si na boha - Ve hře toto pravidlo znamená následovné - Vaše postava nemůže umět vše a všechno vědět. Také je zakázáno být na dvou místech najednou, s čímž souvisí to, že u čeho vaše postava nebyla nebo ji o té události někdo neřekl, neví o ni. Při případných rvačkách se dále chovejte sportovně, nemůžete protivníka pokaždé zasáhnout a všem jeho úderům se vyhnout.
4) Dodržovat charakter postav - Vaše postava je člověk, což znamená že by se podle toho měla chovat. Má své vlastnosti a ty by se měly dodržovat, takže prosím žádné psychopatické choutky někoho zavraždit.
5) Sex - Sex je povolen, ale nesmí se odehrávat na veřejných prostranstvích, tj. školní učebny, na ulici a podobně.
6) Internát - Na internátě si každý vytvoří pokoj, podle toho jaké je pohlaví. Spolubydlící jsou povolení jen pokud s tím ten dotyčný souhlasí. Maximální kapacita jednoho pokoje jsou tři lidi.
7) Témata Kromě internátu a tvorby postav je zakázané kdekoliv zakládat svá vlastní témata, pokud máte nápad na nějaké téma které nám chybí, obraťte se na admina.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 63
Join date : 18. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi http://kagetaneakademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru