Kagetane Akademy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obchodní dům (Brigáda)

+4
Niko
Shikaku
Ryuji Shimizu
Admin
8 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Admin Wed Dec 06, 2017 10:08 pm

Obchodní dům (Brigáda) 1447858-bigthumbnail

Obrovský obchodní dům, kde naleznete úplně vše, přes rychlé občerstvení, obchody s oblečením, potravinami, knihkupectví, kavárny. Cokoliv co si srdce ráčí.

Brigáda:
Plat: 1500¥ na týden
Pracovní doba: Podělí, Středa, Čtvrtek od 18:45 do 20:00

Brigádníci: 0/3

Admin
Admin

Počet príspevkov : 63
Join date : 18. 09. 14

https://kagetaneakademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Ryuji Shimizu Thu Jul 26, 2018 8:54 am

*Pomalu dojde k komplexu obchodního domu, a začne se rozhlížet ví přesně co hledá a taky ví, že to tady někde musí být, ale kde? Je to tady tak velké. Po asi deseti minutách hledání konečně najde mapu k obchodnímu domu, takže se vydá směrem, kde by měl být zámečník.*"Prosím ať není zavřeno."*Řekne si pro sebe a když konečně dojde k zámečníkovi má štěstí a je otevřeno, vejde tedy dovnitř a z kapsy vytáhne klíč.*"Dvě kopie tohoto klíče prosím."*Řekne a podá mu klíč, počká až je zámečník vyrobí a pak zaplatí a poděkuje. Když odejde ještě se nějakou dobu se potuluje po obchoďáku a kouká, jestli by tady mohlo být něco užitečného.
Ryuji Shimizu
Ryuji Shimizu

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Niko Thu Jul 26, 2018 11:53 am

Naštěstí byla trochu lépe připravená než minule, navíc za bílého dne nebylo tak složité potloukat se po městských uličkách, takže našla obchodní dům bez větších problémů. Lidí tu bylo poměrně požehnaně, ale to teď nebyla její starost. Více se zajímala o nález obchodu s elektronikou. Pár minut se jen tak procházela, a pohledem přejížděla každý obchod, ale zatím její mise zůstala bez úspěchu. Nakonec se s povzdechem posadila na nejbližší lavičku před nějakým náhodným obchodem s oblečením, a vytáhla telefon. Doufala, že by tady mohla najít nějaké normální připojení k internetu, a najít si nějaké electro tímto způsobem.
Niko
Niko

Počet príspevkov : 180
Join date : 25. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Ryuji Shimizu Thu Jul 26, 2018 12:10 pm

*Nenašel nic extra užitečného až na pár obchodů s potravinami, oblečení, hračkami a elektronikou, takový obyčejný obchodní dům, našel sice chovatelské potřeby, ale když se tam potloukal nenašel nic zajímavého a když se prodavačky zeptal, jestli mají něco pro sokoly divně se na něj podívala a nabízela mu andulku, tak se jen otočil na patě a pokračoval ve své výpravě za hledáním zábavy, nebo relaxu před školou. Když se rozhodl, že opustí prostory obchodního domu, všiml si jedné docela nevýrazné holčiny sedící na lavičce před obchodem s oblečením jak kouká do mobilu. Chvíli přemýšlel, proč sedí v obchoďáku a kouká do mobilu. *"Asi na někoho čeká."*Řekl si sám pro sebe a zkontroloval jestli má všechno a pak mu to došlo, zapomněl nakoupit maso, tak se chvíli otáčel na místě jako idiot a hledal nejbližší obchod s potravinami a zamířil rovnou do něj. Sám ani neví proč ale ta holčina mu celou dobu vrtala hlavou.
Ryuji Shimizu
Ryuji Shimizu

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Niko Thu Jul 26, 2018 12:21 pm

Oči se ji rozzářily. Konečně! Našla si stránky jakéhosi elektra, které díky bohu i trochu popisovaly, kde přesněji tady v tom bludišti je. Možná za tuhle situaci mohl její špatný smysl pro orientaci, ale to teď bylo jedno. S širokým úsměvem na tváři se zvedla a houpavým krokem vyrazila směrem, který si myslela, že je správný. Jenže by se taky mohla dívat na cestu... Ah! ve svém čiperném spěchu doslova vrazila do kolemjdoucího kluka. Asi na vteřinu naprosto zamrzla na místě, a s vykulenýma očima na něj zírala, než se ji konečně rozhýbal jazyk. M-Moc se omlouvám! S těmito slovy se omluvně uklonila.
Niko
Niko

Počet príspevkov : 180
Join date : 25. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Ryuji Shimizu Thu Jul 26, 2018 12:40 pm

*Když šel do obchodu s potravinami někdo do něj vrazil, když se rozhlédne zjistí, že je to ta dívka, která seděla na lavičce před obchodem s oblečením. Ihned se začne omlouvat.*"Promiň byla to moje chyba, nedíval jsem se na cestu, jsi v pořádku? Nestalo se ti nic?"*V duchu doufal, že jí neublížil."Nechceš se posadit, nebo napít?"*Začne se starostlivě ptát a sám se posadí na lavičku. Zarazí ho, že se uklonila, ale co mohl čekat od Japonska, vždyť je to jejich zvyk. Taky se ukloní, ale je vidět, že mu to moc nejde.
Ryuji Shimizu
Ryuji Shimizu

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Niko Thu Jul 26, 2018 12:54 pm

Poněkud ji překvapilo, že se místo ní začal omlouvat on, v podstatě oběť její nepozornosti a nemotornosti. Navíc se choval poměrně galantně. Zvedla před sebe ruce v takovém pseudo obranném gestu. N-Ne, můžu za to já, nedávala jsem pozor. Až teď si uvědomila, že ji něco chybí. Rychle přemítala, o co vlastně jde, než ji to docvaklo. Telefon, který ještě před střetem měla stále v ruce, ji vypadl na zem. V tom překvapení a trapasu si to ani neuvědomila. Ale ne... S hrůzou zvedla telefon ze země, a zjistila, že je na displayi parádní pavučina. Se smutným výrazem v očích si ji prohlížela, a namátkově zkoušela, jestli bude ještě reagovat na dotek. Nic. Já jsem v pořádku, ale můj telefon to má asi za sebou. Teď to elektro budu rozhodně potřebovat. Mluvila tak napůl pro sebe, a napůl jako odpověď na ohleduplnou otázku kluka, kterého tak nepatřičně, nechtěně napadla. Trochu zakňourala. Možná bych přece jen neměla chodit ven raději vůbec, asi jsem magnet na trapasy a problémy.
Niko
Niko

Počet príspevkov : 180
Join date : 25. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Ryuji Shimizu Thu Jul 26, 2018 1:14 pm

*Zhluboka se nadechne aby se uklidnil.*Nádech výdech, to zvládneš.*Řekne si pro sebe aby se uklidnil, poté co si to trochu srovná v hlavě se zaměří na tu dívku, vypadá, že je v pořádku, což ho uklidní. Je vážně divné jak se oba dva omlouvají, nejspíše to byla jejich společná chyba, ani jeden nekoukal na cestu, on byl zamyšlený o ní, a ona o bůh ví čem. Když si všimne, že jí na zem spadl telefon tak se zarazí, už alespoň ví, proč ona nedávala pozor. Když uslyší o elektru začne přemýšlet, jedno tady viděl. ale kde, chvíli jen tak stojí a přemýšlí a pak luskne prsty a řekne.*"Mám to, jedno elektro jsem tady viděl, jestli chceš můžu tě tam odvést a nějak to zařídíme, přeci jen jsem za tu srážku tak nějak zodpovědný."*Řekne a čeká na její odpověď nejspíš ho nějak odpálkuje, ale i tak se pokusí pomoct.*
Ryuji Shimizu
Ryuji Shimizu

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Niko Thu Jul 26, 2018 1:32 pm

S posledním povzdechem schovala telefon. V žádném případě z tohoto neobviňovala nikoho jiného než sebe, a to jen protože si chtěla koupit nový hard disk pro své naprosto nepodstatné výtvory. Teď bude muset použít větší část svých úspor. Z jejích myšlenek ji ale probudilo lusknutí prsty. Trochu vykulila oči a pootevřela pusu nad jeho návrhem. Možná není zas takový smolař, když člověk, kterému takhle znepříjemní den, ji ještě nabídne pomoc. Po vteřince se široce usmála, docela se ji ulevilo. Byl bys hodný, já sama jsem tady bloudila bůhví jak dlouho... Překřížila ruce za zády, a lehce našpulila rty. A-Ale žádné domluvy, za tohle si můžu sama, tak si to taky sama zařídím. Trochu nesměle se usmála.
Niko
Niko

Počet príspevkov : 180
Join date : 25. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Ryuji Shimizu Thu Jul 26, 2018 1:42 pm

*Když znovu řekne, že si za to může sama tak nějak vzdá snahu to vzít na sebe, za těch pár let co je na světě totiž zjistil podstatnou věc a to to, že se ženou se nemá cenu hádat. Pak se trochu zasekne a praští se rukou do hlavy*"Já jsem ale nezdvořák, jmenuji se Ryuji Shimizu."*Řekne a podá ji ruku, pak se znovu praští a ukloní se, pořád zapomíná na místní zvyky. Pak se vydá směrem k odlehlejšímu okraji Obchodního domu, jelikož elektro je tam, sice nechápe proč je ať tak daleko od všeho dění, což docela musí znevýhodňovat obchod, ale nechal to být. Když dojdou před elektro zastaví se a říká.*"Tak jsme tady."
Ryuji Shimizu
Ryuji Shimizu

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Niko Thu Jul 26, 2018 1:59 pm

Nejdříve k němu zdráhavě natáhla ruku, ale když ji stáhl, trochu se začervenala a také se uklonila. Nebyla si jistá, co to přesně mělo znamenat, ale nakonec ze sebe opět dostala úsměv. Těší mě, já jsem Niko. Niko Ashihara. Nakonec Ryujiho následovala, přičemž se pravidelně rozhlížela, aby si pokud možno zapamatovala cestu. Pokud bude nějaký obchod navštěvovat často, je to právě tento. Nakonec zahlédla tu skvěle vypadající výlohu, a slova jejího doprovodu jen potvrdila, že jsou na místě. Krátce sevřela lem své sukně, zatímco se ji rozzářily oči a na tváři rozlil široký úsměv. Kdykoliv vstoupila do obchodu tohoto typu, cítila se zvláštně nostalgicky, jako když byla malá, a táta ji přinesl něco nového, do čeho může hrabat, a testovat jak to vlastně funguje. Bez ostychu, rychlým krokem vstoupila dovnitř, a procházela se. Nebylo to sice nic moc extra revolučního, ale našla spoustu věcí, které by se jí časem mohly hodit... Kdyby na ně měla peníze. Procházela se obchodem, prohlížela si zamyšleně štítky, ale hlavně se stále usmívala. Než si konečně uvědomila, proč tady vlastně je. S rychlým a zkušeným okem našla oddělení, které potřebovala, a vybrala si přenosný hard disk s největší kapacitou co dokázala najít. Sice nebyl úplně levný, ale stejně nebyla typ dívky, která by utrácela větší obnos peněz za něco jiného. Nakonec, poté co zaplatila, u pokladny ještě vytáhla telefon, a spustila. Prosím vás... Praskl mi display, a očividně vůbec nefunguje touch screen. Mohl by jste mi poradit, kolik zhruba bude stát oprava? Nad číslem, které nakonec dostala jako odpověď, se zamračila, ale nakonec přikývla. Dovolit si to mohla, ale nerada sahala do svých našetřených úspor. Tohle ale bylo něco, co zkrátka bylo třeba. Bylo ji také řečeno, že telefon může nechat tam, a přijít zítra, a platit není třeba předem. Děkuji. Nakonec se ještě s posledním pohledem zpět do obchodu odporoučela zase ven. Omlouvám se, nechtěla jsem tě zdržovat... Uvědomovala si, jaká otrava dokáže být, procházet se s ní po obchodech s technickým zaměřením, proto ji raději vždycky kamarádi drželi od nich pokud možno co nejdál. Něco ji napadlo, vzhledem k tomu, že její doprovod vypadal celkem mladě, možná tak mladě jako ona, Emily a Shu. Nechci být vlezlá, ale nestuduješ náhodou taky na Kagetane akademii? Zeptala se se zvědavou jiskrou v očích. Že by poznala několik spolužáků naprostou náhodou ještě dříve než poprvé vstoupí do třídy?
Niko
Niko

Počet príspevkov : 180
Join date : 25. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Ryuji Shimizu Thu Jul 26, 2018 2:15 pm

*Pousmál se, když se Niko rozzářily oči, vypadá to, že tady je ve svém živlu určitě bude dobré si něco takového pamatovat, v kapse zmáčkl svazek klíčů, aby se ujistil že je ještě má a oddaně Niko následoval, vypadala jako dítě v hračkářství, což naznačovalo, že elektronika a věci s ní spojené budou její hobby. Chvíly ji jen tak pomalým skoro až šouravým krokem následuje po obchodě a rozhlíží se kolem, elektronika je zajímavá, ale on byl vždy spíše ten přírodní typ. Když si Niko vyřeší vše co potřebovala a nakoupí pro co sem očividně přišla vyrazí společně k východu.*"Zdržovat mě, to vůbec, stejně jsem neměl co na práci."*Řekne a mávne rukou, když se zmíní o Akademii trochu se zarazí, vypadala mladě, takže je to jeho spolužačka? Jak je možné, že ji ještě nepotkal ve škole?*"Řekl bych, že náhodou to nebude, ale jo studuju tím pádem soudím, že ty taky."*Když to dořekne podívá se na hodinky a zjistí, že mají dvacet minut do začátku hodiny.*"Když už jsme u toho měli by jsme pohnout, nebo přijdeme pozdě."*Řekne a vydá se rychlým krokem směrem ke škole.*
Ryuji Shimizu
Ryuji Shimizu

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Niko Thu Jul 26, 2018 2:26 pm

S přikývnutím se pousmála. Áno, teprve nastupuji. Takže budeme spolužáci. To co podotkl ale byla naprostá pravda, jak zjistila podle hodin v obchodním domě. Pokud věděla, tak hodiny začínaly tak za 15 minut, doufala, že to stihnou, byl by docela problém přijít hned takhle pozdě. Následovala Ryujiho, a naprosto mu důvěřovala, že bude znát rychlejší cestu ke škole než ona a její pokulhávající smysl pro orientaci.
Niko
Niko

Počet príspevkov : 180
Join date : 25. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Shikaku Sat Jul 28, 2018 10:40 am

*je víkend a tak se vydal do obchodního domu s tím že si nakoupí nějaké věci pro sebe a možná i neco domu
Shikaku
Shikaku

Počet príspevkov : 131
Join date : 06. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Niko Sat Jul 28, 2018 5:47 pm

Sedět zabedněná na internátě ji po pár hodinách přestalo bavit, obzvláště když ještě chtěl poznat tak velkou část města. Původně to měla být spíše vyhlídková procházka, ale nakonec skončila opět tady, v obchodním domě, s pohledem přilepeným k obrazovce telefonu. Hrála jednu z takových těch úplně stupidních her, kterou si náhodně stáhla. Nedávalo to pořádně žádný smysl, ale to bylo u her takového ražení obvyklé, byla to spíše taková chvilková zábava. To jsem se klidně mohla válet na pokoji v posteli, a mohla jsem dělat to samé... Pomyslela si, tak raději telefon schovala. Byl víkend, všichni byli venku, a kdoví, třeba by tady mohla potkat někoho známého.
Niko
Niko

Počet príspevkov : 180
Join date : 25. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro misaki mei Sat Jul 28, 2018 5:54 pm

*po chvíli přisla do obchodního domu a když to tam uviděla tak byla nadšená*wau to je velký*sleduje to a při tom i šla ale to neměla dělat protože tak nabourala do nějake dívky a obě spadnou*au*řekne a koukne se na dívku a vstane *moc se omlouvám*poda jí ruku*nechtěla jsem do tebe nabourat akorat jsem se trochu zakoukala *zasměje se *jmenuji se Misaki mei
misaki mei
misaki mei

Počet príspevkov : 9
Join date : 28. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Niko Sat Jul 28, 2018 6:16 pm

Kde se vzala, tu se vzala. Z čista jasna do ní někdo vrazil. Tentokrát se naštěstí neopakovala historie, a její telefon zůstal dobře uschovaný, nepoškozený. Auč... Sykla, když dopadla na zadek. Všechno se dělo nějak moc rychle, než stihla dvakrát mrknout, už nad ní někdo stál a podával ji ruku. Snažila se nad tím moc nepřemýšlet, a poskládat si to v hlavě. Uhm, v-v pohodě, nic se nestalo. Zvědavě si prohlédla dívku, co ji tak srazila na zem, zatímco se poškrábala na zátylku. T-Těší mě, já jsem Niko. Niko Ashihara. Dodala za tím ještě své příjmení. Něco ji úplně nesedělo, ale nedovedla pořádně ukázat na co.
Niko
Niko

Počet príspevkov : 180
Join date : 25. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Sat Jul 28, 2018 6:19 pm

Rozhodla se, že si dneska půjdu pro něco do obchodu. Měla chuť být dneska prase, nějaké smažené jídlo. V jedné z trafik si koupila energy drink a usrkla si z něj. Ano, tohle přesně potřebovala. Spokojeně se zachvěla nad příjmem bublinek a lehce si odkrkla. *Ooops, co si teď lidi o sobě pomyslí* zadrmolila si v hlavně, avšak musela se nad tím uchechtnout. Sluchátka dokonale přehlušovala ten ruch kolem, takže nemusela poslouchat šepot ostatních, nestála o to. Když už byla skoro u jídelen, všimla si Niko a nějaké holky, jak do sebe narazily. Teď si vlastně něco uvědomila. Niko jí něco dlužila a ona měla chuť si to vzít a teď hned. Přidala do kroku a šla za Niko. Potom hbitě popadla Niko do náruče a podívala se na tu holčinu. "Promiň, že ti jí takhle kradu, ale tohle patří mně a dneska mi něco slíbila. No asi to zapomněla, tak páčko." na patě se otočila a začala si to s Niko trajdat do parku
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro misaki mei Sat Jul 28, 2018 6:24 pm

*chtěla ji něco říct ale než něco stihla objevila se další dívka a už sla s niko pryč*co*jen řekne a docela posmutní protože doufala že se s někym skamaradí*chjo*jen řekne smutně a sleduje jak odchazí a neví co si myslet nebo co udělat

((achjo jsem si chtěla zahrát
misaki mei
misaki mei

Počet príspevkov : 9
Join date : 28. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Jul 30, 2018 7:25 am

"Worst performance ever." zamručela si pro sebe, když procházela nákupním centrem. Nikoho neprobudila, to jí pěkně štvalo. Zesilovač si nechala na svém pokoji a měla pouze na zádech svojí kytaru, ani nevěděla proč jí sebou tahala. Možná proto, že by si na ní něco koupila, ale ještě nevěděla co. Prsty jí bolely a pálily jako svině. Možná to s tím trénováním přepískla. "Gaaawd." zavrčela si pro sebe, nesnášela špuntová sluchátka, byly tak nepohodlná, musela tohle nějak rychle vyřešit. Naštěstí bylo ráno, takže nákupní centrum bylo poměrně prázdné. Ihned zalezla do obchodu s elektronikou a začala si procházet výlohy se sluchátky. Jediné co jí zajímalo byly basy, design byl to nejmenší, ale hlavně aby to mělo co nejlepší zvuk. Vyhlédla si jedny. Byly v neonově zelené barvě kombinovanou s černou. Byly sice trochu dražší, ale to jí nevadilo *Should I find a part-time job?* problesklo jí hlavou a potom si něco uvědomila, ji by vyhodily dříve, než by dokončila vůbec první směnu. Ráda posílala zákazníky to tajemných koutů svého zadku. Měla docela prořízlou držku, pokud se jednalo o tyhle věci a nepříjemné zákazníky. Sluchátka si zaplatila a venku je hned rozbalila. Byla jako feťák, který toužil po své dávce, ale ten pocit, když si je nasadila na hlavu a pustila do nich muziku... nezaplacení *FREEDOM!* zakřičela si v hlavě a rozhodla se, že se půjde něčeho najíst.

SONG:
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Shuichi Nishikata Mon Jul 30, 2018 7:49 am

*Opravdu nutně si potřebuje provětrat hlavu. Přesně jak čekal dneska se vůbec nevyspal. Nemohl usnout, ne po tom co se všechno událo. Nejraději by to s někým probral, ale neměl ponětí, jestli to vůbec o Niki někdo ví. Tak se rozhodl raději držet jazyk za zuby. Nechtěl by odhalit něco co by neměl. Dobelhal se až k obchodnímu domu. Jak nejlépe zapomenout na strasti, než tím že utratíš všechny peníze. Snaží se najít kolem nějaké elektro, které by mu mohlo prodat nějakou elektro čtečku knih. Vždycky jednu chtěl, ale nikdy se neodhodlal do toho fakt jít. Peněz bylo stále méně a méně, možná by si měl najít i nějakou brigádu? To včerejší kino taky nebylo zrovna nejlevnější a pokud bude takhle utrácet dále, kdo ví jak by mohl dopadnout. Dobelhal se až před obchod, který tak snaživě hledal, když si všiml známé osůbky. Emi stála před elektrem a něco zrovna rozbalovala. Vypadalo to na sluchátka, což se potvrdilo poté co si je nasadila. Pak ale vyrazila směrem pryč. Dneska se fakt moc necítí, ale rozhodně teď nechce být sám, tak se rozhodne na ní zavolat. Jelikož měla na hlavě sluchátka, tak musel přiběhnout až k ní. Neměl zrovna extra náladu aby zopakoval, to co se stalo minule na náměstí. Po tom co byl dříve dnes ráno tak sestřelen Niki další ránu by asi nevstřebal.* "Yo.. Long time no see.. Jak to jde?" *Poklepal Emi na rameno. Dokonce nahodil i pár anglických slov aby ukázal jak moc je inteligentní. To byl samozřejmě vtip.*
Shuichi Nishikata
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Jul 30, 2018 7:57 am

Vnímala hudbu, proudící do celého těla, jakoby na chvíli zapomněla na tu bolest v prstech. Byl to tak úžasný pocit. Spokojeně se nadechla. Když v tom jí někdo poklepal na rameno, byla se decentně otočila, ale byla ještě mírně tilted z toho rána. "Motherfuck-." chtěla to celé slovo procedit mezi zuby, při své otočce, když v tom si všimla toho roztomilého usměvavého klučiny. "Oops..." zakryla si dlaní ústa a nafoukla tváře, měla chuť vybuchnout smíchy. *Get embarrassed... gurl* pověděla si v duchu a sundala si sluchátka "Nazdárek usměvavko." uchechtla se a poškrábala se na zátylku "Omluv moje nevrlá slova, od rána jsem nic nejedla a neměla dávku kofeinu, tak jsem ještě trochu nestabilní." uchechtla se, samozřejmě to brala s humorem "Co ty tu vlastně děláš, takhle brzo ráno?" zeptala se jej, aby konverzace nestála
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Shuichi Nishikata Mon Jul 30, 2018 8:05 am

*Ou to bylo nevrlejší, než se dalo předpokládat. Zdá se, že Emi je jeden z těch, kteří bez svoji dávky ranní kávy nezvládnou udržet stabilní konverzaci. Je fajn vědět a ni zase o něco málo více..* "To je v pohodě, po ránu je každý dost nevrlý." *Prohodí s úsměvem, i když ten rozhodně nevypadá jako jeho obvyklý úsměv. Co se dá dělat. Chce to čas.* "Co říkáš, že si skočíme někam do stánku na kávu?" *Navrhne ji. Proč ne ona po ni přímo touží a jemu by se určitě taky bodla. S dávkou kofeinu jde všechno hned líp.* "Jinak co se tvé otázky týče.... Hmm.. Asi si jen snažím provětrat hlavu." *Vysouká ze sebe nakonec. Ne že by ji nic nechtěl říct, ale nevěděl jak by měl začít nebo tak. Tak se rozhodl to zatím nechat tak pokud se přímo nezeptá.*
Shuichi Nishikata
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Jul 30, 2018 8:15 am

"Jo káva zní fajn, nebo raději nějaký energiťák, ten by mi sedl lépe." na chvíli se zasnila, jak teď po něm toužila. Více než po Niko, hehe. Potom její tvář nabrala nechápavého výrazu. Wait... wait... wait... tady něco nehrálo, teda jí alespoň něco nehrálo "Počkat počkat." udělala krok k němu, aby narušila jeho osobní prostor, podívala se mu do očí "Ty a vyčistit si hlavu? Utekli ti snad všechny veverky?" uchechtla se, právě sis vysloužila nálepku cáklá, Emily. Great job. Potom se však od něj odtáhla. "A také bych si dala něco k jídlu, na pokoji téměř nejím, protože buď cvičím nebo si povídám se svými retardovanými bratry." uchechtla se "Lead the way." šťouchla do něj, přece jenom, on byl zdejší, tak ať jí něco tady ukáže, něco jedlého.
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Shuichi Nishikata Mon Jul 30, 2018 8:23 am

"Energeťák? To zní fajn, ale já raději zůstanu u kávy." *Nic proti, ale moc sladký. Nikdy je moc nemusel, tak s tím nehodlal začínat teď.* "Počkat.. To je to vážně až tak divné, že mám taky občas starosti?" *Tohle byla opravdová otázka, na kterou by rád věděl odpověď. Jasně chápe, že si o něm myslí že je to jen jednoduchý šašek. Přeci jen se tak chová, ale i šašek může mít problémy né snad? No co už. Každopádně jídlo.. Hmm. On na jídlo po ránu nikdy nebyl. Jeho první jídlo dne, byl vždy až oběd, ale každý je jiný.* "Pokud si pamatuji dobře, tak někde tady by mělo být nějaké hladové okno s kebabem, nebo tak něco. Teda pokud nechceš do fancy restaurace." *Nic proti Emi, ale popravdě si ji v nějaké high class restauraci nedokázal ani představit.*
Shuichi Nishikata
Shuichi Nishikata

Počet príspevkov : 130
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru