Park

Goto down

Park

Příspěvek pro Admin za Wed Dec 06, 2017 10:09 pmRozlehlý park v centru města, uprostřed se nachází obrovská majestátní fontána. Jinak je tu klid a mír, po chodníčcích jsou pravidelně rozmístěné lavičky a stromy lemují každou cestu po které se můžete dát.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 36
Join date : 18. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi http://kagetaneakademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Kaname Yuki/Kuro za Sun Dec 10, 2017 3:47 pm

Konečně se poprvé od té doby co přijel do města dostal k tomu, aby se tady trochu porozhlédl. Logicky musel nejprve zařídit všechny různé blbosti ohledně přestupu na akademii a vyřídit si pokoj na internátě. Jelikož má rád klid a ticho bylo jasné, že jako jeho první zastávka bude park. Park je prostorný a hlavně dobře udržovaný, dost se mu tady líbí. Fontána uprotřed je obzvláště nádherná. Všude kolem je jenom pár lidí, což mu rozhodně vyhovuje, ne že by lidi neměl rád, jen má určité problém se nějak správně vyjádřit a hlavně nedokáže vést konverzaci, takže většina lidí, stejně rozhovor s ním vzdá. Porozhlédl se kolem aby našel nejlepší možné místo pro odpočina, přeci jen něco málo nachodil než to tady konečně našel. Posadil se na lavičku rovnou naproti té úžasné fontány a vytáhl si svůj skicák. *Myslím, že tohe stojí za kresbu.* Pomyslel si, vytáhl si tužku a začal pomalu a s precizností formovat na papír fontánu před sebou.
avatar
Kaname Yuki/Kuro

Počet príspevkov : 9
Join date : 06. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Ryuji Shimizu za Mon Dec 11, 2017 12:08 pm

Pomalým krokem se dostane k parku, jeho nejoblíbenějšímu místu, jelikož je to kus přírody, ve které si může s klidem cvičit se sokolem, když po chvíli procházení se parkem našel malou loučku, hned se rozhodl, se trochu proběhnout a nechat sokola volně létat, po krátkém běhu, se svalil do trávy a začal pozorovat mraky plující po obloze, zatímco jeho sokol nad ním létal a předváděl různé letecké manévry. Po chvíli odpočinku si řekl, že se tady ještě trochu rozhlédne, a podívá se, jestli tady není nějaké osvěžení. Dorazil k překrásné fontáně, sokol ladně slétl a začal z ní pít, zatímco Ryuji se posadil na lavičku s kelímkem zeleného čaje a začal opatrně usrkávat.
avatar
Ryuji Shimizu

Počet príspevkov : 4
Join date : 07. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Saiichi za Tue Dec 12, 2017 10:46 am

Pomalu ale jistě se na své nudné procházce dostal až do parku. Internát byl ještě poměrně prázdný, takže hledat zábavu tam nebo někde ve škole byla naprostá hloupost. Hlasitě si odfrkl, přičemž si strčil ruce do kapes, a kopl do nevinného kamínku, který mu na jeho cestě za prokrastinací zavázel. Zvedl hlavu, a rozhlížel se po okolí. Lehce hodil hlavou doleva, aby dostal vlasy z očí. Automaticky pohledem vyhledával něco něžnějšího pohlaví, kterou by mohl aspoň oslovit a aspoň jemným flirtem zahnat nudu. Nikde nic, obecně byl park dost vylidněný, až na pár jedinců. Nikdo se nezdál zajímavý, až na jednu osobu, sedící se skicákem naproti fontány. Na tváři se mu objevil pokřivený úsměv. Umění ho velice zajímalo, obzvláště takové které by mohlo mít nějakou cenu. S rukama v kapsách, a nyní už trochu příjemnějším úsměvem si to štrádoval přímo k dotyčnému. Bez ostychu, studu, nebo něčeho takového, se posadil vedle něj. Zdravím. Nebude vadit, pokud tě budu pozorovat při práci? Vypadlo z něj, přívětivým, tichým hlasem. Umělecky nadaní lidé nebývají nějak moc extrovertní, takže by asi nebylo fajn kdyby na něj spustil moc hrrrr.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 9
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Kaname Yuki/Kuro za Tue Dec 12, 2017 11:29 am

Kresba pokračovala dobře, vlastně se vyvýjela lépe než sám čekal a to ho potěšilo. Během doby co byl plně ponořen do jeho práce se park celkem vylidnil, až na pár lidí. Byl tam nějaký kluk, který se tady v parku hrál se svým sokolem. *Sokolem? Tohle určitě není normální, nebo jsem snad kreslil tak dlouho, že už místo psů lidi používají sokoly?* Nechtěl na něj nějak moc extra zírat a tak se od něj odvrátil a pokračoval v kreslení. Už jenom pár detailů a celé stínování a bude mít hotovo. Plně ponořen téměř přeslechl někoho, který se právě přiblížil... možná až moc blízko na někoho cizího. "Mmm... K-klidně pokud tě  t-to nebude nudit?" Vypadlo z něj, celkem koktavě. Ne jen že nikdy nebyl dobrý s mluvením s lidmi, ještě zvláště. když to byl někdo úplně cizí, byl dost nervózní. I tak se snažil pokračovat v kresbě, až se mu podařilo vymazat přítomnost nově příchozího úplně a plně se soustředit. Minuty se táhly a Yuki už měl skoro hotovo, když zaslechl hluk v dálce, něco jako mužský křik. Netrvalo dlouho a dozvěděl se co to vlastně je. Nějakej chlap se zřejmě pořádně zřídil alkoholem a teď si to kráčí přímo k němu. Takové lidi nemá v lásce, neví jak na ně má totiž zareagovat, většina z nich je hodně agresivních a on se rozhodně nechce dostat do potyčky. Rychle vstane a připraví se na odchod, ale už je příliš pozdě, už je přímo u něj. "Hej! Na co tak blbě čumíš smrade. Nezavazej mi v cestě!" Zařval na něj ten chlap a Yuki se zatřásl pod hlasitým zvukem jeho hlasu. "P-promiňte u-u-už jdu stranou.." Zakoktal plný strachu. Tohle se vyvýjí naprosto příšerně musí se odsud dostat co nejrychleji, nebo to nemusí dobře dopadnout. Co nejrychleji mu uhnul stranou a zrovna se chystal odejít když ho ten chlap chytil za mikinu. "Ty jsi pěkná holčička co?" Odporně se uchechtl a plnou silou do Yukiho žduchl a zhodil ho na trávu hned vedle lavičky.
avatar
Kaname Yuki/Kuro

Počet príspevkov : 9
Join date : 06. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Saiichi za Tue Dec 12, 2017 12:00 pm

Lehce se uchechtl. Skutečně se trefil, a tenhle klučina opravdu není žádný extrovert. Chvíli mu dokonce i přišlo, že se ho snad bojí, ale nad takovou myšlenkou akorát zakroutil hlavou. Ne že bych měl něco lepšího na práci... Pronesl v podstatě polohlasně, svým způsobem jen pro sebe. Pozorovat ho při práci byla alespoň nějaká zábava, a upřímně nebyl vůbec špatný. Chvíli byl absolutní klid, než rovněž zaregistroval neskutečný kravál, a podíval se směrem ke zdroji. Další ožrala, celkem dobře oblečený, ale snad ještě o to více se zdál agresivní. Jeho nový "známý" na tohle rozhodně nereagoval přívětivě, naopak se zdálo, že skoro panikaří. Sai zato zůstal jen klidně sedět, zvedl se až když došlo k té menší potyčce. Pokřiveně se usmál, popošel dva kroky dozadu, a pozoroval co se děje. Zatím neměl důvod zasahovat, nebyla to jeho starost, a toho bobka rozhodně neznal tak dlouho, aby kvůli němu riskoval svoji kůži. Možná kdyby to ochlasta začal trochu přehánět, zakročil by, ale do té doby - Divadlo zadarmo.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 9
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Kaname Yuki/Kuro za Tue Dec 12, 2017 12:29 pm

Yuki spadl na trávu, možná by to i bolelo, ale... byla to tráva díky bohu. Ale co rozhodně bolelo byly Yukiho emoce. Začal se celý třást strachy a nevěděl, co má dělat. Pomoc hledal pohledem u kluka, který s ním téměř celou dobu seděl na lavičce, ale on na něj úplně zapomněl až do teď. "Pomoc.." Řekl tiše, téměř neslyšně. Ožrala ho ale slyšel. Naštvaně se na Yukiho podíval a kopl ho do břicha. Yuki se převalil lehce stranou a hekal bolestí. To už bylo na něj moc. Co udělal tak strašného, že tohle musí prožívat? Přece v tomhle parku není jediný, tak proč zrovna on? Proč ne třeba ten kluk co tady jen stál a nic nedělal? Tohle už vyvíjelo na něj až příliš velký tlak. Zrychloval se m tep, až do takové rychlosti, že se mu špatně dýchalo. Když to najednou utichlo.. všechno. Tep se zklidnil, dokonce i on sám se uvolnil a jediné co cítil, bylo cvaknutí v hlavě... pak už jen tma. Ožrala se trochu zarazil, když viděl jak se ten malý roztřesený kluk najednou zklidnil a jen tam tak seděl na zemi. Opět proti němu vyrail nohou, ale narazil na odpor. Yuki použil vlastní nohu, aby zastavil tu jeho. Pomalu se postavil na nohy a zvedl klacek, který celou tu dobu ležel vedle něj na trávě. Ožrala jen zaražený stál na místě a koukal na chlapce s klackem před sebou. Yuki zvedl ruku s klackem a bleskově švihl po ožralově koleni. Klace tvrdě zasáhl a způsobil šílenou bolest až se musel ožrala ohnout v bolestech. Yuki prokroutil klacek v ruce a druhou stranou trefil ožralu přímo do obličeje, když byl tak krásně nastavený protože se ohýbal. Ožralec spadl na zem a začal krvácet z nosu. Yuki se k němu pomalu přiblížl, dost blízko na to aby se ohnul a díval se mu přímo do obličeje. "Už to není taková sranda když to dělá někdo tobě co?" Prohodil k němu chladným hlasem jako by to nebyl on. "Tady to ale nekončí, co jsi udělal Yukimu je neodpustitelné.." Yuki vykopl a zasáhl ožralce rovnou do žeber a ucítil příjemné zapraskání pod tlakem na jeho noze. Ožralec se rozkašlal. "Už se k němu nikdy nepřipližuj." Prohlásil na něj, cestou zpátky pro své věci, které zůstaly ležet na zemi kde Yuki poprvé spadl. Byl tam jen jeho modrý skicák, ale věděl že je hodně důležitý, takže ho tam nemůže jen tak nechat. Najednou slyšel zvuk kroků, rychle se otočil a vidí, že ožralec na něj běží s nužem v ruce. *Jak se vůbec může hýbat se zlomenými žebry a zraněnou nohou?* Pomyslel si, ale na tom teď nezáleželo, jen pokrčil rameny uhnul a nastavil nohu. Ožralec zranění nedokázal dostatečně rychle zareagovat a zakoplu o Yukiho nohu a spadl rovnou oblyčejem na zem. Yuki k němu došel a podíval se na něj. Ztrestal ho už dost, a zabít ho rozhodně nehodlá. "Jsi v pohodě dědo?" Utrousil směrem k němu a otočil ho na záda. Obličej mu lehce zbledl. Tohle se nemělo stát. Co si o tom pomyslí Yuki? "No do prdele..." Hlasem který byl jasně v šoku. Ožralec ležel na zemi s nožem zabodnutým v hrudi a vůbec se nehýbal. Yuki se mu snažil nahmatat tep, ale nenahmatal nic. Tohle je problém..
avatar
Kaname Yuki/Kuro

Počet príspevkov : 9
Join date : 06. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Saiichi za Tue Dec 12, 2017 1:15 pm

Jeho křivý úsměv se změnil stejně rychle jako přístup toho klučiny. Netvářil se vyloženě vyděšeně, spíše zaraženě. To že se naštval by dokázal ještě nějakým způsobem pochopit, vztek je šílený motor, a dejme tomu že se i umí bránit, s klackem zacházel poměrně bravurně, jako kdyby se jednalo o meč. Co ho ale nejvíce zarazilo bylo to co říkal. Yukimu? Kdo je Yuki? Ke komu se nemá přibližovat? Hlavou se mu motaly otázky, zatímco sledoval jak dotyčný připitý muž dostává opravdu hezky na budku. Z přemýšlení ho vytrhl až pohled na nůž. Sám se začínal připravovat, aby ho zastavil, mrtvoly přivádí jen tunu problémů, i když mu nějak extra nezáleželo ani na jednom ze zúčastněných. Klučík, nebo Yuki... Asi, se zase šikovně ubránil, ale co se stalo potom, to byl skutečně průser. Okamžitě také přiskočil k tělu, a sám se pokusil nahmatat tep. Ne že by svému "kolegovi" nevěřil, ale musel se přesvědčit sám. Zhluboka se nadechl, a snažil se si udržet čistou hlavu. Jo, do prdele je přesný výraz. Přitakal sarkasticky. Teď jsou na něm i moje otisky. Jestli budu ve zprávách spojený s vraždou, tak jsem v rodině skončil... Problesklo mu hlavou, zatímco se zaraženě podíval na pachatele, a rozhlédl se. Teď se opravdu hodilo, že byl park jinak vylidněný, neviděl nikoho kdo by to mohl vidět... Aspoň si to myslel. O tomhle se absolutně nikdo nesmí dozvědět, jasný? Zvedl se na nohy, a zhluboka dýchal. Nepanikař, nepanikař, nepanikař... Kurva co budeme dělat?! V hlavě měl neskutečný zmatek. Musíme se nějak zbavit těla. Pronesl po pár vteřinách. Hej, posloucháš mě vůbec?! Zeptal se rozhořčeně, nezdálo se, že by ho jeho nyní už spolupachatel vnímal.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 9
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Ryuji Shimizu za Wed Dec 13, 2017 12:42 am

Celou dobu si jen tak sedí a popíjí čaj a pozoruje člověka, který si kreslí fontánu. Jak se tak dlouho dokáže soustředit jen na jednu věc? Řekne si pro sebe a rozhlíží se po okolí, park vypadá relativně vylidněný a je zde uspokojující ticho, vypadá to, že si našel oblíbené místo v tomto městě. Když v tom přijde další kluk, který mírně naruší poklid tohoto místa, už od pohledu sebestředný, namyšlený a nejspíše i rozmazlený fracek, přesně ten typ člověka které neměl rád. Všiml si jak se začal bavit s tím klukem, který si kreslí, možná jsou to přátelé, ale podle reakce malíře to nejspíše nebude pravda. V tom se poklid a ticho tohoto místa úplně ztratí, do malíře se začne navážet nějaký opilý agresivní starší člověk, malíř dostane první ráno a Ryuji vstane z lavičky a trochu se přiblíží, ale ne nijak moc, přeci jen blíže je ten divnej kluk s rukama v kapsách a s až příliš pobaveným úsměvem, je pozoruje. On mu nepomůže? Jemu se to snad líbí. Řekne si pro sebe a v tom vidí, jak se malíř začal bránit, sleduje precizní údery klackem, jako by s tímto typem zbraně už někdy pracoval, teď kluk začíná mít situaci po kontrolou, a tak se vzdálí a přikrčí se za keřem, který je poblíž. Vytáhne z kapsy telefon a celou událost začne nahrávat svým 13 mega pixelovým foťákem. Když v tom si všimne toho, že opilec je mrtvý. Chce jim jít pomoci, ale nakonec se rozhodne zůstat v úkrytu. A sledovat jak se situace vyvine.
avatar
Ryuji Shimizu

Počet príspevkov : 4
Join date : 07. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Kaname Yuki/Kuro za Wed Dec 13, 2017 1:14 am

Tohle byl snad jenom špatný sen, něco takového se děje ve filmech nebo knihách, ale tohle je realita a rozhodně není příjemná. K tělu přibíhá ten kluk co celou dobu stal jenom poblíž a zdá se, že se snaží tomu mrtvému nahmatat puls. Po chvilce z jeho obličeje pochopí, že bez úspěchu. Ještě aby ne sám ho měřil, ale trocha víry neuškodí. Kluk na něj promluví a vytrhne ho z šoku. "Jasně, že so o tom nesmí nikdo dovědět, si myslíš že doběhnu na první policejní stanici a sám se nahlásím?" Prohlásil rázněji než měl původně v úmyslu. Není žádný čas na přiblblé kecy. Je pár věcí so mu teď létaly hlavou. První je co udělá s tělem? Druhá co si asi bude o tomhle všem myslet Yuki až se probudí? A poslední kdo je sakra tenhle kluk, že mu vůbec pomáhá? Na tyhle otázky musí odpovědět postupně.. *Tělo tělo... Nikde to tady neznám teď jsem se přistěhoval... A hned jsem někoho zabil docela vtipné..* Pomyslel si, ale hned se zase vzpamatoval a přemýšlel dále. Nějaké skladiště, nebo řeka nebo tak něco by bylo asi nejlepší. Už mu ale dochází čas, musí se zase prohodit s Yukim, pomalu ale jistě mu začíná docházet čas. Postavil se hned vedle spolusvědka a prohodil směrem k němu. "Poslouchej... Jmenuju se Kuro a jsem bratr tohohle kluka.." Poklepal si na hruď. "Ten se jmenuje Yuki, nechce se mi to nějak složitě vysvětlovat, ale teď se Yuki zase vrátí a určitě bude panikařit. Zkus mu to nějak logicky vysvětli, jsem si jistý že si nechá domluvit jen na něj moc netlač..." Otočil se od něj a vyrazil směrem k lavičce na kterou si lehl. Zavřel oči a pomalu začal ustupovat z Yukiho těla. Ještě naposled pronesl k tomu klukovi, který mu z neznámých důvodů pomáhá. "Jestli se Yukimu něco stane skončíš jako ten na zemi, to si pamatuj." Pronesl a už se úplně odevzdal temnotě, která ho začala pomalu obklopovat. Po chvíli Yuki pomalu otevřel oči. *Kde to jsem?.. Co se tady stalo?.. Kde je ten chlap?..* Hlavou mu vířily otázky obrovskou rychlostí, až ho z toho bolela hlava. Nebo to bylo z něčeho jiného? Nic si nepamatoval, co se stalo nebo tak, vůbec nic. Pak zahlédl tu scénu před sebou. Starší muž ležící na zemi s nožem zabodnutým v hrudníku a kluk, který předtím seděl vedle něj teď čupí u dotyčného s nožem. Na chvíli se mu zastavil dech, pak začal pomalu, ale ztěžka oddechovat. Nastala panika. Yuki se na kluka podíval se zděšený výrazem ve tváři. "P-pomóc vražda!! Pomozte mi někdo!!" Vykřikoval z plných plic kolem sebe. Zas tak hlasité to bohužel nebylo, protože to nedokázal všechno moc udýchat a uprostřed se mu zlomil hlas, ale i tak se snažil co nejvíce to šlo.
avatar
Kaname Yuki/Kuro

Počet príspevkov : 9
Join date : 06. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Saiichi za Wed Dec 13, 2017 1:35 am

Zatrpkle se zachechtal. Tenhle člověk se mu možná bude zamlouvat více než si původně myslel, přece jenom... Někoho zabít nožem, a mít náladu na sarkasmus? Poté na něj ale vychrlil tunu věcí, kterým absolutně nerozuměl. Cože? Kuro, Yuki... Poklepal sám na sebe, to má jako znamenat co? Nějaký schizofrenik, nebo mu snad úplně hrabe? Problesklo mu hlavou, zatímco na něj jen zíral s pootevřenou pusou a snažil se jakžtakž pobrat všechny informace. Ehm... Tak ahoj Kuro...? Řekl zaraženě, když si tak lehl na lavičku. Celé to bylo naprosto směšné, jako kdyby to byl nějaký satan co má právě opustit tělo toho původního introvertního malíře, Yukiho. Mezitím, co se Kuro oddával svým hrátkám s temnotou, si Sai opět čupl k tělu, a uvažoval co proboha s tělem. Nemůže se zvednout a odejít, na těle jsou jeho otisky. Nejde ani tak o to, že by mohl jít do basy, věděl že rodina by se o to nějakým způsobem postarala. Otec by nesnesl tu potupu, kdyby jeho syn měl jít za mříže za vraždu, a matka by v životě nevěřila, že její synáček mohl někomu vůbec ublížit. Do čeho jsem se to do prdele dostal... Kdybych prostě zůstal na pokoji a co já vím, třeba hrál, nebo se díval na anime... Teď jsem tady se spícím schizofrenikem, mrtvým tělem, a zatraceně velkým průserem na krku. V tu chvíli se už začínal ale Yuki probouzet. Nejdříve se na něj jenom koukal, se neprůhledným pohledem, a čekal co se bude dít, jestli to Kuro, nebo Yuki, nebo kdo to vlastně sakra je, myslel opravdu vážně. To co se stalo pak ale Saie svým způsobem vyděsilo, i když díky varování toho druhého já ne přímo překvapilo. Hej hej hej! Vyšlo z něj, zatímco okamžitě k Yukimu přiskočil, a zacpal mu rukou pusu. Druhou rukou mu položil na rameno, a snažil se mu zabránit v cukání. Skvělý začátek, prý moc netlač... Jak asi?! V tu chvíli mu ale hlavou probleskl poměrně geniální nápad... Aspoň si myslel že je geniální. Ale jak by mohl nebýt, když se zrodil v jeho hlavě?  Pane bože, jsi v pořádku? Když se do tebe ten opilec pustil, omdlel jsi, bál jsem se, že ti něco udělal. Nahodil co možná nejpřesvědčivější utrápený a zadýchaný výraz. Když k tomu došlo, skočil jsem před něj, a snažil jsem se tě bránit, což ho naštvalo, a vytáhl na mě nůž! Zápolili jsme, a, no, stalo se tohle... S lítostivým výrazem se podíval na mrtvé tělo. Nevěděl jsem, jak na tom jsi, tak jsem tě položil na lavičku, ale naštěstí jsi se skoro hned probral, uběhlo sotva pár minut. Dokončil své vyprávění, přičemž už při něm mu samozřejmě pustil ústa, ale stále ho držel za ramena, jako kdyby se chtěl ujistit že nezačne utíkat a rozkřikovat že se stala vražda.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 9
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Kaname Yuki/Kuro za Wed Dec 13, 2017 9:19 am

Ten kluk k němu přiskočil a zacpal mu pusu. Yuki začal zase panikařit, ale po jeho dalších slovech se trochu uklidnil a těžce oddechoval pouze z nosu, přeci jen má ústa zacpané. Takže ten kluk mu pomohl a kvůli tomu se stala taková nešťastná náhoda. Rozhodně je mu vděčný, bůh ví co by se mu stalo, neumí se prát nebop tak, takže by byl asi jen pořádně zmlácen a tomu se chtěl určitě vyhnout. Ale vražda? *Ne počkej to nebyla vražda, říkal že to byla nehoda když mě bránil...* Nevěděl čemu má vlastně věřit, ale obličej kluka který na něj mluvil se dál být dost přesvědčivý a přeci jen.. nikdo nemůže jen tak zabít člověka, takže určitě říká pravdu. Pomalu ale jistě se mu začal zklidňovat i tep. *No jo ale co teď...* Tohle určitě není moc lehce uvěřitelný příběh a pokud by něco takového řekli policii je dost možné, že by to pro ně nakonec nedopadlo dobře a on s policií určitě nechtěl mít nic společného. Tvrdě přemýšlel co by měli dělat dál nakonec ho napadla jen jediná věc. "Schovat tělo.." Zamumla téměř neslyšně pro kohokoliv kdo by nestál přímo u něj. Ano, to je asi jediná možnost, ale kam? Nikde to tady nezná. Podíval se na toho kluka a chtěl ho oslovit, ale něco si uvědomil. "D-děkuji ti za záchranu.. J-já jsem Yuki.." Zamumlal. Asi by měl nejdříve znát jeho jméno, přeci jenom jsou v tom teď spolu, tohle by se v první řadě ani nestalo kdyby tam Yuki nebyl. Tohle všechno se stalo jen kvůli němu, takže mu musí pomoc jako on pomohl Yukimu. Musí vymyslet co s tím tělem. "Nejlepší by bylo ho asi někde odhodit? Třeba řeka nebo tak něco?" Promluvil směrem k němu. Věděl, že to není moc kreativní, ale co jiného chou dělat? Jsou to jen blbé děcka, nemají možnost použít auto nebo nějaké jiné dospělácké metody. Musí se s tím vypořádat nejlépe jak jen dokážou, tohle není sranda.
avatar
Kaname Yuki/Kuro

Počet príspevkov : 9
Join date : 06. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Saiichi za Fri Dec 15, 2017 4:09 pm

Jsem Saiichi. Odpověděl zběžně, nebyl čas na blbosti. Zvedl se, a popošel k tělu. Zkusil ho vzít za ruce a zatáhnout. Rozhodně nebyl lehký. Řeka zní jako fajn nápad. Procedil skrz zuby. Ale mohl by jsi mi alespoň pomoct. Dodal k tomu, a pustil tělo, s pohledem upřeným na Yukiho.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 9
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Kaname Yuki/Kuro za Sun Dec 17, 2017 6:21 pm

Přiběhl k němu a chytl ležícího chlápka za nohy. "J-jasně vem ho za ruce a odneseme ho." Zvolal celkem ulekaně, když si uvědomil, že má Saiichi vlastně pravdu. "Kde je vlastně řeka?" Stále držel chlápka v rukou a rozhlížel se kolem. Uvědomil si, že vlastně ani neví kde řeka je. "Co támhle? Nevím kam to vede, ale lepší než tady jenom tak stát.." Prohodil k Saiichimu a kývl hlavou na směr který myslel.
avatar
Kaname Yuki/Kuro

Počet príspevkov : 9
Join date : 06. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Saiichi za Sun Dec 17, 2017 6:48 pm

Držel tělo za ruce, jak navrhl Yuki, a také se rozhlédl. Už tady měl trochu přehled o tom, kde co je, takže věděl kudy k řece, pokud možno co nejkratší a nejbezpečnější cestou, kdy nebudou moc na očích. Tam ne, pokud ho nechceš hodit policajtům na práh. Procedil skrz zuby. Prostě ho nes, já povedu. Dodal k tomu, zatímco vyrazil v podstatě úplně opačným směrem, než Yuki původně navrhoval. Měl jsem raději zůstat doma. Problesklo mu hlavou.

Netrvalo ani deset minut, než dorazili k poměrně hluboké, ne moc prudké řece. V létě není vůbec neobvyklé, že by do ní z nedalekého mostu skákali studenti, či děti, ale teď je na to samozřejmě moc zima. Pokud si tam teď někdo skočí, potká ho překvapení. Zastavil se u křoví, a pustil ruce mrtvého těla. Tady ho polož, a svalíme ho do vody.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 9
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Kaname Yuki/Kuro za Sun Dec 17, 2017 6:57 pm

Saiichi ho zavedl úplně někam jinam než původně chtěl, ale pokud věděl kam jde tak mu to určitě vadit nebude. Za pár minut dorazili k řece a položili tělo mrtvého muže na zem. *Vážně je to dobrý nápad? Neměli by se raději přiznat?* Hlavou mu stále výřily pochýbné myšlenky, ale teď už je moc pozdě nad něčím takovým stejně přemýšlet. S tělem už hnuli a dokonce už se s ním dostali i tak daleko, teď určitě nevycouvá. "Dobře zatlačíme na tři... Jedna.. Dva.. Tři.." Na tři silně zatlačil a tělo se zkutálelo dolů přímo do řeky, které začal pomalu odnášet proud. *Snad ho nikdo nenajde a když už tak za dlouho.* Pomyslel si a podíval se na Saiichiho. Co se teď vlastně bude dít? "C-co teď?" Dodal svým myšlenkám hlas.
avatar
Kaname Yuki/Kuro

Počet príspevkov : 9
Join date : 06. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Saiichi za Sun Dec 17, 2017 7:09 pm

Za společných sil dostali tělo z dohledu, a pokud možno na dlouhou dobu dosahu policie. Opřel se o vlastní kolena, a zhluboka dýchal, jako kdyby na něj ta panika dolehla až teď, a snažil se ovládat. To se může stát jenom mě. Stejně bych si ještě rád promluvil s Kurem. Problesklo mu hlavou, zatímco se díval na Yukiho. Teď o něm věděl něco, co pravděpodobně ani Yuki sám neví. Opět se narovnal, zaklonil hlavu, a zhluboka se nadechl. Asi bude lepší, když se teď rozloučíme, a nějakou dobu se neuvidíme. Pronesl potichu. Ne že bych po tom i tak nějak toužil. Podíval se Yukimu do tváře, a vynutil ze sebe úsměv. Každopádně nepanikař, určitě budeme v pohodě. Hlavně nedělej žádné... Kraviny. Na poslední slovo dal zvláštní důraz, aby dal jasně najevo, co má na mysli. S tím se otočil na patě, nasadil si kapuci, a udělal pár kroků pryč, než se otočil, a hodil poslední pohled na svého nového komplice. To jsem teda vyhrál. Pomyslel si, zatímco odcházel pryč z parku.
avatar
Saiichi

Počet príspevkov : 9
Join date : 11. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Park

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru