Katsumi Koi (profesorka)

Goto down

Katsumi Koi (profesorka)

Příspěvek pro Katsumi (profesorka) za Thu Dec 07, 2017 8:29 am

Jméno: Katsumi Koi
Pohlaví: Žena
Třídní učitelka třídy C
Národnost: Japonsko
Věk: 27 let

Povaha: Často flirtuje s má dvojsmyslné narážky a hlášky. Miluje humor a nebrání se ani černému. Ale i tahle koketující osoba má i své dny off, kdy je protivná na všechny a není radmo si s ní zahrávat. Snaží se si zachovat ve třídě pořádek, takže netoleruje žádné spáče ani bordel. Ale stále se snaží upřednostňovat svůj optimismus.

Majetek: Má své oblíbené ukazovátko, na které nedá dopustit.

Vzhled: Bílé vlasy sepnuté skřipcem. Uniforma s menší velikostí, aby jí to dělalo větší výstřih. Vždy nosí pod sukní tanga.
Výška: 170 cm
Váha: 75 kg


Životopis: Vyrůstala naprosto normální život - dětství, základka, puberta, střední. Ale změnilo se to, když se začala s rodiči hádat. Proto šla studovat na vysokou školu pryč - mimo rodné město a od té doby je jede málo kdy navštívit. Je zaměstnaná na této střední, která byla blízko města, kde studovala. Proto vyzkoušela své štěstí a začala tam pracovat. Je spokojená, protože jí jde vše hladce a nemá tolik životních překážek. Až na pár problematických studentů... A její přítel? Sice jich dost měla, ale nikdy to nebylo dostatečně vážné, aby byla ochotna s někým zůstávat. Hlavně nechce dopadnout jako její máma, že si vezme nějakého ignoranta, který dělá doma "Itálii".

Katsumi (profesorka)

Počet príspevkov : 18
Join date : 07. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru