Kagetane Kazuya (Profesor/Ředitel)

Goto down

Kagetane Kazuya (Profesor/Ředitel)

Příspěvek pro Kagetane Kazuya za Fri Sep 19, 2014 6:31 pm

Jméno - Kagetane Kazuya
Pohlaví - Muž
Třída - Profesor třídy A / Ředitel školy
Národnost - Japonec
Věk - 22 let
Povaha - Ochotný pomoct komukoliv kdo to potřebuje, většinou vždy pozitivní, slušný, charismatický, osobní věci si nechává pro sebe a nikomu se nesvěřuje, tedy jen tomu komu opravdu věří.
Schopnosti - Je dost dobrý v Dějepise a Matematice, proto taky tyto předměty na akademii učí, také je slušný ve vaření, učení a je to přirozeně vůdčí osobnost, proto mu také jeho dědeček dovolil dělat ředitele této akademie.
Majetek - Byt poblíž náměstí, motorka.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vzhled - Delší bílé vlasy, které má každý člen rodiny Kagetane, červené oči, také typické v jejich rodině, bledou kůži.
Výška - 183 cm
Váha - 64 kg
Obrázek vaši postavy:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Životopis - Narodil se jako nejmladší syn do bohaté rodiny Kagetane, která už celá desetiletí vedla Akademii Kagetane. Měl další dva bratry, které měl vážně rád a oni se mu k němu vždy chovali pěkně. Když malému Kazuyovi bylo 7 zemřel jeho otec na neznámou nemoc, a Kazuya byl vychováván jen prarodiči a matkou a více méně i jeho bratry. Dalo by se říct, že měl opravdu nádherný život, milující rodinu, dostal vše co si jen přál, ale i přes to z něj nevyrostl nějaký rozmazlený spratek. Peněz si vždy vážil a nevyhazoval je za nic nepotřebného, mohl sice mít vše co si přál, ale moc toho nebylo co by nějak zvláštně chtěl, rád se učil hlavně dějepis a matematiku, proto šel taky studovat na vysokou školu, ktrou dodělal s vyznamenáním. Při návratu domů si jej zavolal k sobě dědeček, který mu nabídl místo ředitele Akademie Kagetane. Byl sice nejmladší ze svých bratrů, ale také nejvíce nadaný. Práci samozřejmě přijal, a tím mu začalo peklo. Jeho bratrům se to samozdřejmě nelíbilo a tak mu dělali naschváli kdy to jen šlo. Všechno to byly ale maličkosti, vše se změnilo až když Kazuyu shodili do bazénu, i když věděli že neumí plavat. Kazuya málem nepřežil kdyby nebyl poblíž komorník, který ho z bazénu zachránil. To bylo pro Kazuyu posladní kapkou a tak se odstěhoval od rodiny co nejblíže  Akademie. A tak začal jeho ředitelský život na Akademii Kagetane.


Naposledy upravil Kagetane Kazuya dne Fri Oct 03, 2014 10:51 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Kagetane Kazuya

Počet príspevkov : 1
Join date : 19. 09. 14
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kagetane Kazuya (Profesor/Ředitel)

Příspěvek pro Admin za Fri Sep 19, 2014 6:59 pm

POVOLENO

Admin
Admin

Počet príspevkov : 63
Join date : 18. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi http://kagetaneakademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru