Kagetane Akademy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficiálně neoficiální info!

Goto down

Oficiálně neoficiální info! Empty Oficiálně neoficiální info!

Příspěvek pro Admin Thu Aug 09, 2018 6:48 am

Je čas probrat pár věcí,

Já jsem Admin X (je nás více, proto se představuji) a myslím, že si máme co říct. Tohle je první adminovské oficiálně neoficiální info. Oficiální, protože jsem taky admin a neoficiální, protože jsem o tomhle nikomu neřekl. V několika pointech proberu nové info, které jsme po dobu několika dní řešili s ostatními adminy a moje osobní názory na stav hry. Bude to možná trochu delší, takže to udělám co nejbarevnější a čas od času pošlu obrázek koťátka, abych si udržel vaši pozornost.

1. Večerka - Když se tady začínalo, tak bylo něco řečeno o nějaké večerce na intru. Dobře děláte, že to všichni ignorujete, protože je to bullshit. Nikdy žádná večerka nebyla a nebude, nikdo nechce omezovat svobodu hraní.

Koťátko s pacičkou:

2. Věk - Jak už všichni víte, všem je vám 16 a to kvůli škole. Tu ale budu řešit až později, co chci teď zmínit je alkohol a cigarety. Pokud nežijete v jeskyni, tak víte že je nezletilým tohle zakázané. Já ale, ani nikdo jiný z adminů není Hitler, takže nás to nějak nesere, když pijete nebo kouříte. Je tady pouze problém, jak se k alkoholu a cigaretám dostat. Cigarety není třeba nějak moc řešit, stačí si vykouzlit krabičku ze vzduchu a je to, ale alkohol je větší problém. Tedy pokud nechcete pít jen tak pro srandu. Já třeba alkohol v RP beru jako dobrý plot driver. Ale pokud se chcete jenom zlít někdy pod schody ve vchodě, tak si ho klidně vyčarujte. Bavím se hlavně o baru, někdo to tady vyřešil "Fake ID" což je moc pěkný, ale každý u sebe něco takového nenosí. Ti bohatí, by mohli třeba říct svým sluhům co maj doma ať jim to koupí nebo tak, ale co ti co nemají žádné možnosti. Byl bych tedy rád, kdyby ti co si už našli nějaký způsob jak tenhle systém ojebat, pomohli těm co je nic nenapadlo, nebo prostě to jen nesedí na jejich postavy aby tohle dělali. Dík.

Koťátko odpočívá:

3. Eventy - S ostatními, jsem už probírali jak tu hru nějak okořenit. Není snad lepší nápad než udělat nějaké eventy, které by pomohli k lepšímu hraní. Například nějaký koncert kapely, která by hrála každý den po dobu celého týdne, školní festival, který by taky trval třeba celý týden. Někdy by jsme mohli nahodit třeba nějakou úplnou změnu a hodit celé RP do středověku na nějakou delší dobu. Fantasii se meze nekladou, nezapomeňte že tohle není realita, proto taky všichni hrajete za bohaté.

Koťátko stojí:

4. Spíše pro adminy - Proboha, už někdo změňte obrázek Maid café, vždy když se tam podívám tak z toho dostanu nějakou nevyléčitelnou nemoc. Nemocnice, Ulice, Karaoke, Kino, Noční klub, Aquapark a Čajovna. Bylo by fajn kdyby jste tam přidali obrázky, já nic dělat nebudu, bo se mi nechce.

Koťátko chodí:

5. Škola - Je čas, aby jsme probrali ten největší problém a to je škola. Ten rozvrh stojí úplně za hovno, 45 minut není dost na dobrou hru a 20 minut přestávka je jen k smíchu. Z toho důvodu tam taky nikdo už nechodí, protože to jen zdržovalo od hraní. Bohužel, jsme já a ostatní admini vytvořili tohle RP, aby mohla být nějaká zajímavá hra z prostředí střední školy. Proto vám je taky sakra všem 16 let. Rozvrh je ale flawed a to hodně, snažili jsme se to společně nějak vyřešit a nakonec jsme došli k závěru. Rozhodli jsme se udělat školu jednou týdně. Vybere se den. Ještě se přesně neví jaký, ale celý ten jeden den bude škola. Takhle se vyřeší problém, že není čas pořádně odepisovat a tak dále. Přestávku bude třeba 2 hodiny, některé posty trvá napsat třeba 30 minut, tak aby se vůbec dalo hrát. Ale je tady další problém. Měli jsme nějaké rozepře a přišli jsme o profesory a tak se ptám, ten kdo by měl zájem o post profesora (nová postava, která by fungovala jen přes školní dny, tedy pokud za něj nebudete chtít hrát i mimo) napište Adminovi do PMka oni si to přečtou (mě se nechce) a podle hry co jste měli doteď se rozhodne, jestli se na tu práci hodíte. Problém je, že profesor se nesmí nikdy zaseknout, aby se hra stále hýbala dále. Bude si asi muset dopředu připravit hodiny atd.. Mělo by to být alespoň trochu na úrovni. Taky by bylo fajn, kdyby jste se vyvarovali slohovek během školy, je sice fajn zjistit jak moc zelená je ta fixa před sekretariátem v 60 větách, ale nezapomeňte že pokud bude ta škola fungovat, bude tam třeba 5 lidí najednou takže se musí na každého dostat.

OMG to je CUTE:

A to bude asi vše co jsem vám chtěl říct. Pokud máte nějaké dotazy napište klidně reply tady nebo PMko adminovi. Snad z tohohle nebudu mít problém u ostatních adminů. 1 reply "Hallelujah" na tomhle topicu = 1% že mi nevemou práva admina. Bohužel je tady aktivních asi 6 lidí, takže i kdyby napsali všichni dostanu tak max 6%. Lepší než nic. Tady je ještě něco pro ty co moc nemusí koťátka.

Štěňátka:

Peace.. váš Admin X.


Naposledy upravil Admin dne Fri Aug 10, 2018 12:55 pm, celkově upraveno 1 krát

Admin
Admin

Počet príspevkov : 63
Join date : 18. 09. 14

https://kagetaneakademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Oficiálně neoficiální info! Empty Re: Oficiálně neoficiální info!

Příspěvek pro Admin Thu Aug 09, 2018 9:47 am

Skvěle řečeno, admine X. Já, admin Y, a celý tribunál, ve kterém sedím úplně sám, se usnesl, že prozatím vyvázneš jen s varováním. Až budeš příště chtít dělat práci za nás ostatní, a ulehčit nám život, dobře si to rozmyslíš.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 63
Join date : 18. 09. 14

https://kagetaneakademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru