Brigáda

Goto down

Brigáda

Příspěvek pro Admin za Mon Oct 06, 2014 12:23 pm

Celkem dlouho jsem přemýšlel, nakonec jsem usoudil že to není špatný nápad. Brigády, je možnost být zaměstnán jako brigádník. To bude vždy ke každému místu kde bude možné mít brigádu napsáno, společně s platem a dobou, kdy se má brigádník dostavit. Limit brigádníku na jedno místo jsou tři. Postupem času se popřípadě bude limit zvedat, nebo zakládat zcela nová.

Podmínky pro přijetí jako brigádníka:
Nic moc složitého to není, stačí tohle zkopírovat, vyplnit a poté jen napsat, že jste to předložili zaměstnavateli na tom určité místě. Potom si to přečtu a dám vám vědět pokud jste byli přijati Smile

Celé jméno - (To je všem snad jasné)
Věk - (Tam moc možností myslím nemáte)
Proč si myslíte, že se na tuto práci hodíte - (Například, pokud chcete pracovat v maid café, stačí napsat něco v tom stylu, že umíte dobře pracovat s lidmi, nebo něco na ten způsob)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZOR: Za brigádu nedostanete vůbec nic (To je škoda co?). Můžete si klidně napsat že na konci týdne dostanete výplatu, taky ke každé brigádě napíši kolik platí týdně, ale tyto peníze jsou pouze imaginární (nečekaně). Bylo by moc složité zavést obchody a cenu každého jednotlivého výrobku, takže je jen na vás jestli chcete nějakou tu brigádu. Tyto brigády jsou založeny čistě jen pro zábavu.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 63
Join date : 18. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi http://kagetaneakademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru