Kagetane Akademy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obchodní dům (Brigáda)

+4
Niko
Shikaku
Ryuji Shimizu
Admin
8 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 8:19 pm

"Mě si tím neurazil, jenom jsem řekla pravdu, nemá smysl lhát, když ten dotyčný by to poznal." slabě zamručela a promnula si čelo, tohle nemusel. Ještě jednou si popotáhla a potom hodila nedopalek na zem a šlápla na něj. "To zní jako fajn nápad, můžeme udělat nějakou pařbu na pokoji, čím víc lidí, tím větší sranda." na tváři se jí objevil úsměv hodný ďábla, už jenom ta představa, že všichni budou odpadávat po jednom kole se jí prostě líbila "Já nikdy nedělala bojový sport, hrála jsem házenou, takže tam se ta moje brutalita začala projevovat více." promnula si rameno, se kterým si něco udělala při sportu.
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 8:33 pm

Poznal? Ááále, podle čeho soudíš, že mám tak dobré oko na lidi? Zeptal se pobaveně. Možná měla pravdu, možná ne. Nějak to neřešil, dokud se lidi nezačali projevovat sami. Nepotřeboval jim vidět do hloubi duše, aspoň teda nepoznal zatím nikoho, u koho by po tom toužil. Jasně, tohle všechno, vlastně všechny jeho názory na mezilidské vztahy a podobně, měly jednu výjimku - Jeho sestru. Ále co mohl vědět, třeba by nějakou tu lež rozeznat mohl. To nezní vůbec špatně.. Spustíš mi své dlouhé lokny, abych mohl vylézt do okna, princezno? Odpověděl nakonec, a zasmál se. Nevadilo by mu vloupat se na dívčí internát, přece jen... Vždyť už sám dnes vlezl na dvůr, jen aby našel tady tuhle černovlasou šílenost. Zero regrets. Já jsem dělal pár let Taekwondo. Prostoru na brutalitu bylo dost, ále po prvním distancu jsem se rozhodl ubrat. Stačí poslat protivníka k zemi, nemocnice je jen zakázaný bonus. Krátce se zachechtal. Jó, to probouzelo vzpomínky.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 8:40 pm

"Zkušenosti, who knows?" lehce pokrčila rameny a opřela se o jedno zaparkované auto, sama hledala lidi, kteří by jí mohli padnout do oka, ale většina z nich byla pouze maska, jak jí dostat do postele. Proto raději začínala být v některých věcech opatrná, ale jakmile se najede na dráhu šílenství, všechno jde stranou. "Hmmm, kdybych měla delší vlasy tak klidně, ale nebude problém propašovat lidi na internát." pousmála se a založila ruce do kapes, vnímala zvuky města, hučící auta, zpěv ptactva, nebo chůzi lidí. "Taekwondo, to dělal pár let můj bratr, občas se dostal někam do zahraničí, ale pak s tím sekl, protože ho to nebavilo. Talent měl, ale zápal ne." pousmála se, dala by si ještě jednu cigaretu, ale už žádnou neměla. "Zakázané bonusy jsou přece nejlepší ne?" pousmála se a prohrábla si vlasy "A já jsem vždycky říkala, pokud při zápase netekla krev, nebo se někdo nezranil, nebyl to ten pravý zápas."
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 8:57 pm

Vytáhl z kapsy krabku. Otevřel ji, aby prozkoumal, kolik mu zbývá, než bude muset hledat obchod s tabákem. Rovnou se na to vysere a koupí si karton, ať nemusí chodit tam a zpátky a kupovat po krabičkách. Poslední dvě, hurá. Jednu z nich vytáhl v zubech, sáhl pro zapalovač, a zapálil si. Heh, s takovou by jsme si rozuměli, byl jsem na tom podobně. Potáhl si, a pár sekund držel dým v sobě, než konečně vydechl. Young and dumb. Heh, třeba by jsme se pak nakonec postavili v ringu naproti sobě. Pronesl. Nedostal se tak daleko, aby zažil skutečnou konkurenci. Všechny jeho zápasy proti začátečníkům končily KO maximálně po pár minutách. Upřímně by si užil zápas, ve kterém by musel použít všechny svoje schopnosti a talent zároveň. Zakázané bonusy... Hmmm, v některých věcech máš rozhodně pravdu. Odpověděl s pokřiveným úsměvem na obličeji. A co že nekouříš? Hledáš snad něco takového? Otevřel znovu krabičku, a podržel ji před ní. Poslední cigáro, muselo na ni přímo volat "Vem si mě".
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 9:05 pm

Dívala se na něj jak si vytahuje cigaretu, měla na něj trochu vztek, takhle jí trápit, zatímco ona žádné neměla. Snažila se na sobě nedat nic znát a docela se jí to i dařilo. "Jo? U něj to bylo takové, že trenérovi se nelíbilo jeho věčné kalení a podobně, na tréninky chodil, ale prostě, kdyby neměl trenéra kreténa, třeba by u toho zůstal doteď." usmála se a přejela dvěma prsty po kapotě auta. "Young, dumb and broke." vzpomněla si na jednu písničku, kterou častokrát poslouchala s bratry, docela to sedělo na její středoškolský život. "Kdo ví, třeba jo. Pokud vyzveš člověka, který je o pět let starší jak já. Ale ty asi klidně, insane jsi na to dost." kdyby se možná nezranila v házené, asi by s tím pokračovala, je pravda, že nejednou dostala červenou, za to že byla moc agresivní, ale měla alespoň úspěchy, nebála se dát si přes držku, což jí možná dělalo jinou. "Ano, přesně něco takového hledám." vzala si poslední cigaretu a zapálila si jí, se spokojeným úsměvem na rtech, jako když dáš dítěti bonbon popotáhla a užívala si ten pocit plných plic.
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 9:11 pm

Hah, girl, na Taekwondu je krásné, že je ti věk úplně ukradený. Ale pokud mě chceš považovat za insane, feel free. Pronesl se smíchem. Věk, to bylo golden. Záleželo jen na páscích, talentu, a výšce. On sice ještě rostl, ale na 180 už dosáhl, takže pokud její brácha neměřil tak 210, neměl by být problém v ničem jiném než ve schopnostech jako takových. Uchechtl se nad tím, jak po té cigaretě chňapla. Prázdnou krabičku odhodil, a opřel se o to stejné auto, vedle ní. Nemáš zač. Řekl sarkasticky, zatímco zaklonil hlavu, a zíral pár sekund na nebe. Takže když jsi dneska střízlivá, tak by jsi mě za další polibek ztřískala? Zeptal se pobaveně, a tiše se zasmál. Ani nevěděl, jak ho to napadlo, možná si chtěl jenom dloubnout.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 9:16 pm

Vzala do dvou prstů cigaretu, přece jenom to byla její poslední cigareta, tak si jí musela prostě vychutnat. "Si piš, skopala bych tě na místě do kuličky a odešla pryč." zasmála se, samozřejmě by ho nezmlátila do takové míry jak říkala, ale asi by mu jednou vrazila a potom jako ty naštvané holky v anime odešla. Popotáhla opět z cigarety "Navíc, divím se, že Shu se tě nesnažil dostat do postele, potom co jej odmítli dvě holky." uchechtla se
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 9:25 pm

Heh, když myslíš. Pronesl a zachechtal se. Sebevědomí ji rozhodně nechybělo, ať už to myslela vážně nebo ne. To, že se nehodlal bít, neznamená, že se nehodlal bránit, kdyby už rána letěla. No, dobrá, facky si dávat nechával, to ho tak nesralo, ale s touhle holčinou by rozhodně letěla pěst. Tomboy bullshit - That's the fun part. Jo tak tohle white knighta tak trápilo. Odpověděl a upřímně se zasmál. Tak teď už bylo jasné, co se mu to snažil tajit. Ještě mi řekni, že ty dvě jste byly ty a Niko, a bude mi ho tak líto, že mu snad budu dělat dohazovače. Jo, to by byl pořádný gól. Na jednu stranu, počítal se jako odmítnutý ze strany Emily? Eh, on to tak rozhodně nebral, pro odmítnutí musí být vyznání, a tyhle věci tak nějak neprovozoval. Když měl zájem, měl zájem, ať chtěla nebo ne. Často byla právě tahle tvrdohlavost to, co vytvořilo zájem i z druhé strany.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 9:36 pm

Začala se kuckat, ten kluk to trefil a po chvíli vyprskla smíchy, kdyby se nedržela auta asi by spadla na zem a válela se, až by se za břicho popadala "Trefil jsi to naprosto přesně." uchechtla se, jo bylo jí ho trochu líto, ten kluk by si zasloužil někoho, ale ona byla čisté zlo, zatímco on, byl něco jako anděl. No vlastně, stejně už takhle kazila pomalu Niko, kdyby Niko nebyla na holky, asi by věděla s kým by skončila. "Já si myslím, že by jsi mu měl toho dohazovače udělat, ten kluk je sice trochu trotl, ale zábava je s ním taky."
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 9:41 pm

Smál se společně s Emily. Shu se zdál jako v pohodě synek, ale už podle toho, jak se ho vyptával, jestli to s holkama umí, si říkal že on zrovna tak úplně ne. Ale vybrat si lesbičku, a jako druhou ještě k tomu její přítelkyni? Kámo, štěstí ti asi vůbec nic neříká. Pochybuju, že by to vzal, a navíc - Vypadám jako člověk, který vybírá správný typ holek? Zeptal se ji sarkasticky, a ukázal oběma rukama na sebe. Očividně ne, čím více zkušeností nabíral, tím více ho to táhlo k "divným" holkám. Možná protože byly zajímavější, možná protože měl rád výzvy a adrenalin, těžko říct. Ale jinak souhlasím, prdel s ním je, i když moc chlastu nezvládne. Vzpomněl si, jak se Shu motal po třech půlkách tequilly, jako kdyby stáhl celou flašku, a musel se nad tou vzpomínkou znovu uchechtnout.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 9:48 pm

"To sice ne, ale třeba kdybys mu ukázal jak na holky, možná by to šlo. Já bych dohazovačku dělat nemohla, jsem příliš krutá." uchechtla se a pak se zamyslela. "Navíc bych mu vybrala takové ty střelené holky a ne takové, se kterými by dokázal držet krok, ale člověk dokáže překvapit." pokrčila rameny a popotáhla z cigarety "Nic jiného jsem ani od něj nečekala, jestli by vydržel to co mi včera, asi bych mu začala říkat pane." pověděla sarkasticky
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 9:58 pm

Pozvedl jedno obočí. Moc krutá? Čekám, vysvětluj. Řekl jednoduše. Jasně, nebyla andílek, ale bylo toho ještě dost, co ho o ní zajímalo, a ne všechno z toho byly věci, na které se mohl jen tak zeptat. Třeba časem. Cause I ain't 'bout givin' up. Ozvalo se mu v hlavě, nad čímž se musel pousmát. Hm? Fajn, takže od teď jsem pro tebe Pan Saiichi. Hot. Odpověděl se smíchem. To určitě, ta mu bude tak maximálně říkat dřív kreténe, než Pane. A stejně, moc na tohle nebyl... I když, jak kdy, jak s kým, jak se říká. To mi připomíná, nechtěla jsi za Niko? Neusnula ti už náhodou? Zeptal se ji sarkasticky, s pobaveným pohledem na tváři.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 10:04 pm

Proč všechno musela vysvětlovat, slabě si povzdechla "Jsem až moc upřímná, asi bych ho ranila, kdybych řekla, že na tu holku prostě nemá." zamumlala a zadívala se na nebe, hvězdy byly krásně vidět, jenom škoda toho světelného prachu. Potom se zarazila a podívala se na ním pohledem, to jako myslí vážně? "Pane Saiichi, naučte mě všechno." naprosto se proměnila na nevinnou dívku, která se vlnila stydlivostí. Na tváři se jí objevila mírně červená barva, jo herečka to byla skvělá. Potom se vrátila do původního stavu "Možná tak debílek Saii bych ti mohla říkat." zasmála se a pak se zarazila "Jo.. asi spí, ale můžu to zkusit u ní na pokoji, člověk nikdy neví."
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 10:18 pm

Pobaveně ji pozoroval. Takže hrát uměla slušně, dobré vědět. Zajímalo ho, k čemu všemu by se zrovna tahle schopnost dala využít. Ále to bylo na dlouho povídání u krbu. Člověk si ji hýčká, podělí se s ní o poslední cigaretu, vystaví se nedostatku nikotinu, a ona ho ještě nazve debílkem. Sklonil hlavu, a zakroutil hlavou, skoro jako zklamaný otec nad svým dítětem, které prostě ne a ne se začít chovat zodpovědně. Heh, možná to uměl zahrát hlavně kvůli tomu jak často to vídal. V tom případě mě vezmi sebou, ať je aspoň nějaká prdel, když už trávíme čas kouřením na parkovišti jak bezďáci. Ne že by si stěžoval, přece jen ji sem tak nějak vytáhl on sám, a bylo to lepší než úžasné zírání na zeď. Ále samozřejmě tak nějak nemyslel vážně, aby šel s ní, takový cancer lord to zas nebyl.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 10:22 pm

"Promiň taťuldo, dcera se ti moc nepotatila." zasmála se, možná to řekla blbě, ale nevadilo jí to. To k tomu prostě patřilo. Odhodila vajgl co měla v ruce a protáhla se, asi bylo na čase jít zvednout kotvi, ale tahat tohohle cápka do svého pokoje se jí moc nechtělo, ještě by se tam někde zakempil a už by nevylezl "Copak copak? Máš nějaké zkušenosti z Bronxu?" usmála se, narážejíc na ty bezdomovce, "Podle mě, ale stejně už asi chrápe, ale za zkoušku nic nedáme."
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 10:34 pm

Podíval se na ni, a pozvedl jedno obočí. Upřímně ho tímhle zvládla zarazit, well played. Jasně, určitě s tebou půjdu navštívit tvou přítelkyni. "Yo, Niko, dlouho jsme se neviděli, vůbec si mě nevšímej, jen jsem tak nadržený ze tvé přítelkyně, až jsem se na vás chtěl přijít dívat." Pronesl silně sarkastickým tónem. Dělal si srandu ve všech ohledech, i když to asi bylo přesně to, co od něj chtěla slyšet, aby mu to mohla dávat sežrat. Jaký gentleman se z něj najednou vyklubal. Musel se sám sobě zasmát.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 10:48 pm

"A vůbec si mě nevšímejte, já si tady budu leštit klacek, zatímco vy dvě se budete navzájem uspokojovat." doplnila jej, snažíc se napodobit jeho hlas. No účel to tak nějak splnilo. "Co ty víš, třeba se najde nějaká, co ty na ten tvůj klacek sama skočí a nebude protestovat." usmála se na něj nevinně. Ne, že by mu to nepřála, sama věděla, jaké to být bez sexu déle, docela šílenství, ale bavilo jí ho provokovat.
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 10:55 pm

Prej třeba se najde nějaká. Upřímně se zasmál. Na napodobování jeho hlasu nějak extra nereagoval, tohle ho zaujalo mnohem víc. Proč že si vlastně myslela, že tady s ní sedí? Holka, kdybych hledal borku "na klacek", jak se asi tam u vás za oceánem říká, popadl bych první vymletou chichotavou spolužačku, a měl bych vystaráno. Myslíš si, že kdyby jsi neprotestovala, tak bych tady teď seděl? Nedostatkem sexu netrpěl, většinou mu to nechybělo, hledal něco víc, něco co ho zaujme natolik, že i sex pak bude mnohem uspokojivější, než aby přehnul každou která se mu nabídne. Trochu mu to připomnělo jeho začátky, kdy mu bylo jedno, jakou dostal do postele. Sám nad sebou si odfrkl.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 11:02 pm

Znělo to blbě, říkat někomu, že se nějaká najde, jak tuhle větu už několikrát zažila, ale prostě jí zase použila. Někdy si chtěla dát za některé věci facku. Slabě si vydechla a poslouchala. Měla pocit, že je nějaká trofej, ale ta trofej byla nedostupná. Měl v něčem pravdu, najít holku, která se zajímá jenom o jedno a v hlavě má piliny, to prostě není ono, o čem ten sex potom je. O ničem. "Já nevím, možností je spoustu, třeba by jsi teď s ní chlastal na baru." uculila se
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 11:09 pm

Zvědavě se na ni podíval, tohle tak úplně nepochopil. Nedalo se ani mluvit o tom, že by ho urazila, spíše měl pocit, že ho naprosto nechápe, jako kdyby si seriózně myslela, že se s ní chce jen vyspat, aby udělal další zářez. Možná se tak i částečně choval, ále to spíše dával za vinu tomu, jak neřešil standardy společnosti. Nebál se ukazovat přesně co chce, a co si o ní myslí, ale i tak to očividně stále pořádně nechápala. S ní? Mluvíš o sobě ve třetí osobě? Zeptal se s tichým smíchem.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 11:18 pm

Poklepala si prstem na spánku (Takový ten smart gif Very Happy ), tohle se mu rozhodně povedlo, ale proč ne, šla by se někam napít, ale dala by si něco lehčího. No uvidíme. "Tohle se ti povedlo, abych ti pravdu řekla, docela mám chuť na cider, ne že bych se mi nechtělo chlastat, tak jako včera, ale i játra by chtěly trochu odpočinku." potom se lehce protáhla a upravila si tílko, chtělo by to nějaké tetování.
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 11:26 pm

Vyskočil na nohy. Límec košile měl úplně nakřivo, a obecně vypadal jako šupák, ale o to se nestaral. Podíval se na telefon, aby zkontroloval čas. Už se krapet připozdívalo, ale času bylo pořád dost. Takže cider... Trochu zapátral v paměti. Na ten bych tě klidně mohl nalákat až ke mě na pokoj, pokud nemáš strach z vrátného. Nebo ze mě. Jo, co si pamatoval, tak v přenosné ledničce měl skrytých pár lahví všeho možného. Od piva, cideru, přes různý tvrdý. Sice to bylo tak nějak out of nowhere, ale není nad pohodlí domova, vlastního výběru hudby, a chlastu v podstatě zadara, když se to tak vezme. Alespoň zadara pro ni, zase.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Emily Skye Mon Aug 06, 2018 11:32 pm

Podívala se na jeho límec a slabě zamručela, stoupla si před něj a upravila mu jej "Abys nevypadal jako vandrák." zacuchala mu jemně vlasy a potom se od něj odtáhla. Zamyslela se "Kdybych tě neznala, řekla bych ne. Ale klidně s tebou půjdu, I don't mind." přece jenom, chtěla jí na cider a když on se tak nabídl, tak proč ne. Potom vytáhla peněženku a z ní peníze. "Abys nebrečel, že tě jenom využívám a nic z toho nemáš, a prosím tě, koupil bys mi někde cigára, když už máš tu falešnou občanku? Díky." mile se na něj usmála, u něj věděla, že moc manipulace a nevinná tvář nepomůže, tak mu to řekla narovinu
Emily Skye
Emily Skye

Počet príspevkov : 254
Join date : 22. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Saiichi Mon Aug 06, 2018 11:39 pm

Zašklebil se na ni. Děkuju mami, teď budu ve školce vypadat jako největší fešák. Pověděl, a zasmál se. Ta její další poznámka ho krapet zarazila, ále jen na vteřinku. Ach áno, má naprostá neškodnost už je tak patrná, že ti ani nepřijde divné jít se mnou ve dvě ráno na pokoj. Řekl sarkasticky. Byl rád, že to neřeší, přece jen, nepovažoval se za typ člověka, který by se v tomhle případě pokoušel o funny bussines. Ne teď, a ne s ní. Prosím tě. Peníze ji vzal z ruky, a pak je zastrčil hezky zpátky do její peněženky. Budu si kupovat celý kartón, takže cigár bude dost na rozdávání. A když už jsem takový tupec, že zvu, měla by jsi toho využívat. Odpověděl, a zaťukal si na čelo. Nechtěl si takhle od nikoho brát peníze, přišlo mu to jako zbytečné mrhání do vzduchu, když to každý mohl využít pro sebe a lépe, než aby to dával zrovna jemu.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 127
Join date : 11. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Obchodní dům (Brigáda) - Stránka 3 Empty Re: Obchodní dům (Brigáda)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru